USD
EURO
ALTIN

773 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ – BAMBERG

773  DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ – BAMBERG  Altı 1,70 Darüşşafaka oynadığı son 2 deplasman maçını kazanıp grupta ilk 4 için iddialı bir konuma geldi. Wilbekin ve Furkan transferleri sonrası takım daha derli toplu oynamaya başladı. Wilbekin transferi önemli ama tecrübe eksikliği olduğu ortada. Harangody, Markoishvili takımın önemli skor opsiyonu olan isimleri. Çok alternatifli bir kadrosu olan Darüşşafaka’da […]

773  DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ – BAMBERG

773  DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ – BAMBERG  Altı 1,70

Darüşşafaka oynadığı son 2 deplasman maçını kazanıp grupta ilk 4 için iddialı bir konuma geldi. Wilbekin ve Furkan transferleri sonrası takım daha derli toplu oynamaya başladı. Wilbekin transferi önemli ama tecrübe eksikliği olduğu ortada. Harangody, Markoishvili takımın önemli skor opsiyonu olan isimleri. Çok alternatifli bir kadrosu olan Darüşşafaka’da koç Oktay Mahmuti, o maç için doğru 5’i bulduğunda fazla rotasyona gitmiyor ve o inandığı doğru 5’de ısrar ediyor. Semih Erden kullanıldığında hücumda çok önemli bir güç .
Bu hafta rakipleri, bu sezon potalarından en yüksek skor gördükleri takıma karşı oynayacaklar. İlk maçı 86-76 kaybetmişlerdi ama o zamandan bu zamana takımda önemli bir değişim söz konusu.
Bamberg geçen hafta Malaga’yı 53 sayıda tutup ilk 4 adına çok önemli bir galibiyet aldılar, Wannameker, Zisis ve Melli çok formdalar. 2’lik yüzdesinde %55 ile oynuyorlar ki bu alanda Euroleague’in en iyi takımı konumundalar. Ribauntlarda çok zayıflar.
Darüşşafaka’nın evinde oynadığı 2 maçta açılan baremler geçilmezken, Bamberg’in deplasmanda oynadığı 3 maçın 2’sinde açılan baremler geçilmedi.
İlk 4 için iki takım içinde önemli bu maçta savunmaların ön planda olduğu sert bir maç bekliyorum. Öncelikli tercihim alt.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo