USD
EURO
ALTIN

779 ANADOLU EFES – LIMOGES

779  ANADOLU EFES – LIMOGES  Üstü 1,70 Anadolu Efes, Limoges deplasmanı ve Milano maçlarını farklı kazanarak iyi başladığı sezonda, Cedevita’ ya evlerinde bir ara 10 farkla önde olduğu maçı kaybetti, aynı şekilde Laboral deplasmanında tüm maçı önde götürüp maçın sonunu oynayamayıp kaybettiler ve geçen hafta Olympiakos karşısında son 4 dakikaya 11 farkla önde girip oradan […]

779  ANADOLU EFES – LIMOGES

779  ANADOLU EFES – LIMOGES  Üstü 1,70

Anadolu Efes, Limoges deplasmanı ve Milano maçlarını farklı kazanarak iyi başladığı sezonda, Cedevita’ ya evlerinde bir ara 10 farkla önde olduğu maçı kaybetti, aynı şekilde Laboral deplasmanında tüm maçı önde götürüp maçın sonunu oynayamayıp kaybettiler ve geçen hafta Olympiakos karşısında son 4 dakikaya 11 farkla önde girip oradan maçı kaybetmeyi başardılar. Takımın maç sonu oynayamadığı görülüyor. Bunun da en büyük sebebi maçın sonlarında ısrarla Huertel’e güvenilmesi. Huertel’in orta noktası asla yok, saha içinde ya en yüksek noktada ya da en dip noktada, o öyle olunca takımın performansını da ciddi şekilde etkiliyor.
Anadolu Efes, Euroleague’de bu sezon üçlük çizgisi gerisinden en yüzdeli oynayan takım konumunda, %47 ile oynuyorlar. Maç başına 87 sayı ile Euroleague’in en skorer 3.takımı durumunda.
Bu maçta Anadolu Efes’in Limoges karşısında 80’leri geçip kendi sayı ortalamasını yakalayacağını ve kötü giden bu seriye son vereceklerini düşünüyorum ama açılan handikap yüksek onun için üst bahsini önerebilirim.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo