USD
EURO
ALTIN

781 PANATHINAIKOS – LOKOMOTIV KUBAN

781  PANATHINAIKOS – LOKOMOTIV KUBAN  1 1,70 Panathinakos sahasında oynadığı 2 maçı da kazanırken, +85 sayı atıp İY/MS handikaplarını geçerek kazanmıştı. Deplasmanda oynadığı 3 maçta düşük skorda kalıp kaybederken bu 3 maçta da İY/MS şeklinde 1/1 bitmişti. Geçen hafta sahalarında Zalgiris’i 56 sayıda tutup 35 farkla maçı kazanmışlardı. Panathinakos taraftarının da desteğiyle iç sahada çok […]

781  PANATHINAIKOS – LOKOMOTIV KUBAN

781  PANATHINAIKOS – LOKOMOTIV KUBAN  1 1,70

Panathinakos sahasında oynadığı 2 maçı da kazanırken, +85 sayı atıp İY/MS handikaplarını geçerek kazanmıştı. Deplasmanda oynadığı 3 maçta düşük skorda kalıp kaybederken bu 3 maçta da İY/MS şeklinde 1/1 bitmişti. Geçen hafta sahalarında Zalgiris’i 56 sayıda tutup 35 farkla maçı kazanmışlardı.
Panathinakos taraftarının da desteğiyle iç sahada çok daha efektif oynuyor, oynadığı 2 maçta 21/42 %50 gibi bir üçlük yüzdesi ile oynayıp 87 sayı ortalaması yakaladılar ki bu sayı ortalaması deplasmanda 63.
Lokomotiv Kuban Euroleague’de ilk yenilgisini geçen hafta Barcelona deplasmanında aldı, aslında maçın sonlarında Singleton ribaunt alırken çeldiği top Abrines’in eline gelmesi ve o pozisyonun üçlükle sonuçlanması belki de maçın kırılma anıydı. Dar bir rotasyon ile oynuyorlar, az top kaybı yapıyorlar, %56 gibi yüksek bir ikilik yüzdesine sahipler.
L. Kuban ilk maçta Panathinakos’u 11 farkla yenmişti, Panathinakos iç sahadaki etkili oyunuyla L. Kuban’dan ikili averajı almak isteyebilir, gruptaki hedefler açısından Panathinakos adına çok daha kritik bir maç, açılan handikabı aşıp maçı kazanacaklarını düşünüyorum. İY/MS kuponlarında 1/1 denenebilir.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  13.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo