USD
EURO
ALTIN

782 SASSARI – DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ

782  SASSARI – DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ  2 1,70 Sassari bu sezon Euroleague’de oynadığı 5 maçı da kaybetti, ilk hafta Darüşşafaka deplasmanında uzatmaya gidip kaybettiği maç dışında diğer 4 maçta hiç bir varlık ortaya koyamadılar. Çok düşük şut yüzdesi ile oynuyorlar, ribauntlarda etkisizler ve çok top kaybı yapıyorlar. Maç başına 82 sayı yiyorlar. Takımda günlük performanslar çok […]

782  SASSARI – DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ

782  SASSARI – DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ  2 1,70

Sassari bu sezon Euroleague’de oynadığı 5 maçı da kaybetti, ilk hafta Darüşşafaka deplasmanında uzatmaya gidip kaybettiği maç dışında diğer 4 maçta hiç bir varlık ortaya koyamadılar. Çok düşük şut yüzdesi ile oynuyorlar, ribauntlarda etkisizler ve çok top kaybı yapıyorlar. Maç başına 82 sayı yiyorlar. Takımda günlük performanslar çok fazla değişkenlik gösteriyor. Haynes ve Logan dışında istikrarlı katkı aldıklar oyuncu yok. Benchleri ise Euroleague için çok yetersiz, artık Euroleague’e havlu atmış durumdalar.
Darüşşafaka ise geçen hafta Maccabi deplasmanında aldıkları galibiyet ile ilk 4 için önemli bir şans yakaladı ve yükselen bu formlarını sürdürmek için iddiasız rakiplerini yenmeleri gerekiyor. Wilbelkin ve Furkan hamleleri sonrası takım biraz daha toparlanmış durumda. Ribauntlarda çok etkililer, Harangody kendini geliştirmeye devam ediyor. Markoishvili de geldiğinden bu yana 22 sayı ile en etkili maçını Maccabi deplasmanında gösterdi.
Darüşşafaka’nın gruptan çıkmak için iddiasız rakibini yenmesi gerekiyor, form tutmuş bir Darüşşafaka’nın kazanacağını düşünüyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM