USD
EURO
ALTIN

783 STRASBOURG – KHIMKI

783  STRASBOURG – KHIMKI  Üstü 1,70 Strasbourg sahasında oynadığı 3 maçı da kazanıp gruptan çıkma iddiasını sürdürürken geçen hafta çok kritik Bayern Münih karşısında hiçbir varlık gösteremeyip farklı mağlup oldular. Gününde olduklarında hücumda çok iyi işler yapma potansiyelleri olsalar da son 2 maçta 70 sayıyı bulamadılar. Takımın en önemli skor gücü Beaubois 0/11 ile sayı […]

783  STRASBOURG – KHIMKI

783  STRASBOURG – KHIMKI  Üstü 1,70

Strasbourg sahasında oynadığı 3 maçı da kazanıp gruptan çıkma iddiasını sürdürürken geçen hafta çok kritik Bayern Münih karşısında hiçbir varlık gösteremeyip farklı mağlup oldular. Gününde olduklarında hücumda çok iyi işler yapma potansiyelleri olsalar da son 2 maçta 70 sayıyı bulamadılar. Takımın en önemli skor gücü Beaubois 0/11 ile sayı atamadan maçı tamamladı. Takım halinde çok fazla top kaybı yapıp, ribauntlarda çok etkisiz bir görüntüdeler. İç sahada 83 sayı ortalamasına sahipler.

Khimki çok iyi başladığı sezona son 4 maçın 3’ünü kaybederek bir anda gruptan çıkamama ile karşı karşıyalar. Son hafta sahalarında Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını düşünürsek bu maç onlar çok için çok büyük bir öneme sahip. Kaybettikleri 3 maçta da yaptıkları basit top kayıpları ve ribauntlarda ezilen bir görüntüdeydiler. Paul Davis’in sakatlığı Khimki için çok büyük bir kayıp. Bu maçta da oynaması beklenmiyor.

Strasbourg iç sahada 83 sayı ortalamasına sahip, Khimki ise deplasmanda 80 sayı ortalamasına sahip. Özellikle Khimki’nin deplasman maçlarındaki benimsedikleri yüksek tempolu oyun tarzı bu maçta onları galibiyete götürebilir. Yüksek skorlu bir maç görebiliriz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo