USD
EURO
ALTIN

784 FENERBAHÇE – KIZILYILDIZ

784  FENERBAHÇE – KIZILYILDIZ  2 1,70 Fenerbahçe cadı kazanı gibi herkesin herkesi yendiği ve gruptan hala kimin çıkacağının belli olmadığı A grubunda liderlik maçına çıkıyor. Şuan Cska ile beraber oyun olarak F4’un en ciddi adaylarından biriler. Ekpe Udoh ve Sloukas’ın sakatlıklarına rağmen o dönemi iyi geçtiler. Geçen hafta Udoh gibi takımın en önemli isimlerinden biri […]

784  FENERBAHÇE – KIZILYILDIZ

784  FENERBAHÇE – KIZILYILDIZ  2 1,70

Fenerbahçe cadı kazanı gibi herkesin herkesi yendiği ve gruptan hala kimin çıkacağının belli olmadığı A grubunda liderlik maçına çıkıyor. Şuan Cska ile beraber oyun olarak F4’un en ciddi adaylarından biriler. Ekpe Udoh ve Sloukas’ın sakatlıklarına rağmen o dönemi iyi geçtiler. Geçen hafta Udoh gibi takımın en önemli isimlerinden biri olmadan Real Madrid’in tamam mı devam mı maçında çok iyi bir oyun ortaya koydular ama ikinci yarıdaki bazı basit hatalarla maçı kaybettiler. Dixon ve Sloukas takımı çok iyi yönlendiriyor. Datome gerekli yerlerde aldığı sorumluluk ve ribauntlara yaptığı katkı ile takımın vazgeçilmezi. Bogdanovic hücum anlamında henüz form tutabilmiş değil. Savunma anlamında çok iyi bir takım görüntüsündeler. Oynadıkları 8 maçın 5’inde rakiplerini 70’in altında tutmayı başardılar.

Kızılyıldız oynadığı son 4 maçın 3’ünü kazanarak gruptan çıkma adına önemli bir adım attılar. Aldıkları 3 galibiyette Real Madrid, Khimki ve Bayern Münih deplasmanıydı. Quincy Miller fırtınası devam edemiyor. Hücumda ve savunmada aldığı sorumlulukla Kızılyıldız’ın buraya kadar gelmesinde en büyük pay sahibi. Geçen sene Boban Marjanovic sonrası bu senede Zirbes’i çok iyi parlattılar.

Fenerbahçe’de Ekpe Udoh, Barış Hersek’in sakatlıklarından dolayı bu maçta oynamaları belirsiz. Formda Kızılyıldız’ın kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo