USD
EURO
ALTIN

8 Aralık Can Yıldırım Şampiyonlar Ligi Yorumları

417  BENFICA – ATLETICO MADRID  TG 2-3 1,70 Atletico Madrid’de Tiago ve Jackson Martinez forma giyemeyecek. Benfica’da ise defans oyuncuları Luisao ve Semedo görev yapamayacak. Atletico Madrid 10 puan ile lider durumda, takipçisi Benfica’nın da 10 puanı var. Maç berabere biterse ikili averajda Benfica önde olduğu için grubu lider olarak tamamlayacak. Geçen senenin Portekiz şampiyonu Benfica […]

8 Aralık Can Yıldırım Şampiyonlar Ligi Yorumları

417  BENFICA – ATLETICO MADRID  TG 2-3 1,70

Atletico Madrid’de Tiago ve Jackson Martinez forma giyemeyecek.

Benfica’da ise defans oyuncuları Luisao ve Semedo görev yapamayacak.

Atletico Madrid 10 puan ile lider durumda, takipçisi Benfica’nın da 10 puanı var. Maç berabere biterse ikili averajda Benfica önde olduğu için grubu lider olarak tamamlayacak. Geçen senenin Portekiz şampiyonu Benfica oldukça güç kaybetti. Bu sene ara ara ters sonuçlar alabiliyor.

Atletico Madrid ise La Liga’da aldığı galibiyetlerle 2. sıraya kadar yükseldi. Lider Barcelona ile puan farkı sadece 2. Oynadıkları son 5 resmi maçta gol yemediler. Fakat kazandıkları bu maçların çoğu 1-0 bitti.

Sonuç olarak dengeli geçmesini beklediğim bu maçta 2-3 gol arasında bir skor çıkmasını bekliyorum. Alternatif seçenek arayanlara ilk yarı beraberliğini tavsiye ederim.
418  GALATASARAY – ASTANA H  0 3,40

Galatasaray’da Carole, Denayer, Hamit Altıntop görev yapamayacak isimler. Selçuk İnan ve Hakan Balta’nın durumları maç saatinde belli olacak.

Astana 10 gün önce İstanbul’a gelip hazırlıklarını tamamladı. Hem saha hem de hava şartlarına uyum sağlamak için çok doğru yaptılar. Zaten Kazakistan Ligi’nde sezon bitti. Sezonu şampiyon olarak tamamladılar.

Galatasaray ise teknik direktör değişikliğinden sonra ilk galibiyetini Cuma günü Bursaspor karşısında alınan 3-0’lık net galibiyete rağmen Galatasaray çok kötü bir ortaya koydu. Kalesinde birçok pozisyon verdi fakat rakip Bursaspor değerlendiremedi.
Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’ne gidebilmesi için beraberlik yetecek. Astana’nın katı defans yapıp kontra ataklarla rakip kaleye gitmeye çalışacak. Bence Galatasaray için kolay maç olmayacak. Tek farklı Galatasaray galibiyeti benim seçimim olacaktır. Alternatif seçenek arayanlara 2-3 gol bahsini tavsiye ederim.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM