USD
EURO
ALTIN

8 Ekim Berk Çimşir Kazandıran Yorumlar

491  SLOVAKYA (U21) – GÜNEY KIBRIS (U21)  1 1,25 U21 Avrupa Elemeleri 8.Grupta ilk maçlarını yenik kapatan iki takımın karşılaşması. Slovakya ilk maçında konuk olduğu Belarus’a 1-0 yenildi. Rakibi karşısında iyi oynamasına rağmen kaybetmekten kurtulamadı Slovakya. Güney Kıbrıs ise ilk maçında konuk olduğu grubun en iyi takımı Hollanda’ya 4-0 mağlup oldu. Güney Kıbrıs bu yenilgiyle […]

8 Ekim Berk Çimşir Kazandıran Yorumlar

491  SLOVAKYA (U21) – GÜNEY KIBRIS (U21)  1 1,25

U21 Avrupa Elemeleri 8.Grupta ilk maçlarını yenik kapatan iki takımın karşılaşması. Slovakya ilk maçında konuk olduğu Belarus’a 1-0 yenildi. Rakibi karşısında iyi oynamasına rağmen kaybetmekten kurtulamadı Slovakya. Güney Kıbrıs ise ilk maçında konuk olduğu grubun en iyi takımı Hollanda’ya 4-0 mağlup oldu. Güney Kıbrıs bu yenilgiyle birlikte hazırlık maçları dahil son oynadığı 4 maçı da yenilmiş oldu. Slovakya rakibine kıyasla daha iyi takım, ev sahibi avantajına sahip; galibiyete yakınlar.

493  UKRAYNA (U21) – İZLANDA (U21)  02 1,54

U21 Elemeleri 3.Grup mücadelesi. Grupta oynadığı tek maçta konuk olduğu Makedonya’ya son dakikada yediği golle kaybetti Ukrayna. Grubun lideri olan, 3 maçta 7 puan toplayan İzlanda son maçında konuk ettiği Kuzey İrlanda ile 1-1 berabere kalarak grupta tek puan kaybını yaşadı. Ukrayna’da Mykyta Burda bu maçta cezalı. Son yıllarda futbolun yükselen değeri olan İzlanda U21 aşamasında da başarılı ilerliyor, gruptaki güçlü rakipleri Fransa’yı da yenmeyi başarmışlardı. Bu maçta da kolay kolay boyun eğmeyeceklerdir, kaybetmeyeceklerini düşünüyorum.

494  SLOVENYA (U21) – İTALYA (U21)  10 1,52

Elemeler 3.Grupta oynadığı 3 maçta 6 puan toplayan Slovenya lider. Tek yenilgisini bu maçta karşılaşacağı İtalya’ya karşı aldı ev sahibi ekip. İtalya grupta tek maç oynadı ve o da bu mücadeleyi Slovenya’ya karşı oynadı, konuk ettiği rakibini 1-0 yenmeyi başarmıştı. İtalya rakibi karşısında kazandı ancak kolay bir galibiyet olmamıştı bu onlar için. Penaltıdan buldukları golle galibiyeti almıştı İtalya. Bu maçın kolay geçeceğini sanmıyorum İtalya için. Başabaş bir mücadele bekliyorum, beraberlik sürpriz arayanlar için denenebilir ancak tercihim Slovenya’nın yenilmeyeceği yönünde.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo