USD
EURO
ALTIN

836 UNICS KAZAN – NYMBURK

836  UNICS KAZAN – NYMBURK 2 1,70 Sezonun henüz başı olmasına rağmen iki takım da sürprizler yaparak başlamasını bildi. Unics kazan ancak 5’de bir bütçesine sahip Minsk’e yenilerek başladı. Nymburk ise 2.hafta mücadelesinde şampiyonluğun 3-4 favorisinden biri olan Kuban’ı yakın geçen bir maçta Çek Cumhuriyetinde mağlup etmesini bildi. Ve böylelikle sezona 2’de 2 yaparak başlamasını bildi. […]

836  UNICS KAZAN – NYMBURK

836  UNICS KAZAN – NYMBURK 2 1,70

Sezonun henüz başı olmasına rağmen iki takım da sürprizler yaparak başlamasını bildi. Unics kazan ancak 5’de bir bütçesine sahip Minsk’e yenilerek başladı. Nymburk ise 2.hafta mücadelesinde şampiyonluğun 3-4 favorisinden biri olan Kuban’ı yakın geçen bir maçta Çek Cumhuriyetinde mağlup etmesini bildi. Ve böylelikle sezona 2’de 2 yaparak başlamasını bildi.

Uncis’de Koç Pashutin kuşkusuz istediği başlangıcı yapamadı. Daha disiplinli bir şekilde maça başlayacaklardır diye düşünüyorum. Özellikle Kaimakoglou’nu daha verimli kullanmak isteyebilirler ki son maçta 28 dakikada sadece 2 sayı buldu ki bunlarda serbest atış çizgisinden geldi. Latavius Williams ise diğer bir hayal kırıklığıydı ki o da hiç sayı üretemedi.

Dixon, Welsch, Peterka ve Ross gibi oyuncuları ile Nymburk’un skor anlamında Unics’e karşılık verebileceğini düşünüyorum ama tabi maçı kazanmaları çok zor duruyor. Maçın sonunda handikapta kalabilirler düşüncesindeyim ve tercihim Ms2 ama sürpriz arayanlar için iy1/ms2 tercihini deneyebilirler.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM