USD
EURO
ALTIN

852 BRINDISI – VARESE

852  BRINDISI – VARESE  Altı 1,70 Brindisi atletik kadro, evlerinde özgüvenli oyun yapısıyla Varese karşısında favoriler ama açılan handikabı aşabilirler mi kafamda soru işareti. Pesaro, Avellino mağlubiyetleri deplasmanda da olsa şaşırtıcı, kendilerinden zayıf takımlara kaybettiler ve çok güven veren görüntüleri yok. Varese takımı evlerinde 3 galibiyet aldılar ama deplasmanda Milano ve Trento’dan fark yediler ve […]

852  BRINDISI – VARESE

852  BRINDISI – VARESE  Altı 1,70

Brindisi atletik kadro, evlerinde özgüvenli oyun yapısıyla Varese karşısında favoriler ama açılan handikabı aşabilirler mi kafamda soru işareti. Pesaro, Avellino mağlubiyetleri deplasmanda da olsa şaşırtıcı, kendilerinden zayıf takımlara kaybettiler ve çok güven veren görüntüleri yok.

Varese takımı evlerinde 3 galibiyet aldılar ama deplasmanda Milano ve Trento’dan fark yediler ve attıkları en fazla sayı 63. Açıkcası Varese’de deplasmanda güven vermiyor.

Yani Brindisi fark da yapabilir, Varese maça ortak da olabilir, iki takıma da taraf bahsi yönünden güvenemiyorum, Varese’ deplasmanda skor üretme sıkıntısı yaşıyor bunu göz önüne alıyorum, Brindisi takımı da maç kazanmaya odaklı olacağından Alt bahsi bana mantıklı geliyor, 154.5 Alt öneriyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo