USD
EURO
ALTIN

863 CLE CAVALIERS – TOR RAPTORS

CLE CAVALIERS – TOR RAPTORS  IY 2 1,70 Cavaliers, Doğu Konferansında liderliğini sürdürüyor. Sezonun ilk yarısına doğru yaklaşırken Doğu’da şu an en konforlu yere sahipler. Play-off sıralamalar her gün değişirken Cavs koltuğunu korumakta oldukça istikrarlı. Irving de artık yavaş yavaş form tutmasını bekliyorlar. Raptors ise dün Bulls karşısından son periyotta 10-11 sayıya kadar açtığı farka rağmen […]

863	CLE CAVALIERS – TOR RAPTORS

CLE CAVALIERS – TOR RAPTORS  IY 2 1,70

Cavaliers, Doğu Konferansında liderliğini sürdürüyor. Sezonun ilk yarısına doğru yaklaşırken Doğu’da şu an en konforlu yere sahipler. Play-off sıralamalar her gün değişirken Cavs koltuğunu korumakta oldukça istikrarlı. Irving de artık yavaş yavaş form tutmasını bekliyorlar. Raptors ise dün Bulls karşısından son periyotta 10-11 sayıya kadar açtığı farka rağmen rakibine son dakikalarda boyun eğdi. Bulls’da Butler’i hiç yavaşlatamadılar. Lowry oldukça etkiliydi ama son periyotta DeRozan ve Lowry’nin şut seçimleri çok kötüydü. Valanciunas’ı da hücumda kullanmadılar. Scola çok özel bir gündeydi ve efektifti.

İki takımda da ciddi bir eksik bulunmuyor. Ben Cavaliers’ın rakibini geçeceğini düşünüyorum. Dün Raptors, Bulls karşısında zorluk seviyesi üst düzey bir maç oynadı. Çok efor harcadılar ve rakibinden daha iyi oynadıkları maçı son dakikalarda kaybettiler ama yine de Raptor teslim bayrağını ilk yarıdan açmayacaktır diye düşünüyorum. İlk yarı Raptors direnebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo