USD
EURO
ALTIN

869 VITORIA – SEVILLA

869  VITORIA – SEVILLA  Üstü 1,70 7 galibiyet ile 4. sırada yer alan Laboral Kutxa, ilk 8 haftada sadece Valencia’ya kaybederek gelmişti ki son haftada önce evinde Tenerife’ye ardından da deplasmanda Bilbao’ya 98 ve 89 sayılar yiyerek kaybettiler. 4 galibiyet ile 13. sırada, ateşin biraz üzerinde yer alan Cajasol Sevilla ise ilk 4 haftada galibiyet […]

869  VITORIA – SEVILLA

869  VITORIA – SEVILLA  Üstü 1,70

7 galibiyet ile 4. sırada yer alan Laboral Kutxa, ilk 8 haftada sadece Valencia’ya kaybederek gelmişti ki son haftada önce evinde Tenerife’ye ardından da deplasmanda Bilbao’ya 98 ve 89 sayılar yiyerek kaybettiler. 4 galibiyet ile 13. sırada, ateşin biraz üzerinde yer alan Cajasol Sevilla ise ilk 4 haftada galibiyet alamadıktan sonra takip eden 6 haftada tam 4 galibiyet aldı, ki bir yenilgileri Valencia karşısında idi bu bölümde. Epeyce toparlandılar.

Laboral hem ligde hem de Euroleaguye’de tempoyu forse eden, pozisyon sayısını arttırmaya yönelik oynayan bir anlayışta. Sevilla da buna ayak uydurabilir bir ekip. Nitekim iki takım arasında oynanan son 5 maçın 4’ünde bugün belirlenen sayı bareminin aşıldığına tanıklık ettik. İspanya’da haftanın güzel seçimlerinden biri, ÜST.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo