USD
EURO
ALTIN

879 REAL MADRID – BARCELONA

879  REAL MADRID – BARCELONA  Üstü 1,70 Ve İspanya Ligi’nde haftanın maçındayız.. Yılın son El Classico’su Madrid’de sahne alacak.. Ev sahibi Real Madrid sezonu Madrid’de aldığı Valencia yenilgisi ile açmasının ardından ligde 11/11 yaptı ve iç saha deplasman ayrımı olmaksızın 11 maçtır kazanıyorlar. Turkish Airlines Euroleague’de son yılların kulüp adına en kötü dönemi geçiriyor olsalar […]

879  REAL MADRID – BARCELONA

879  REAL MADRID – BARCELONA  Üstü 1,70

Ve İspanya Ligi’nde haftanın maçındayız.. Yılın son El Classico’su Madrid’de sahne alacak..

Ev sahibi Real Madrid sezonu Madrid’de aldığı Valencia yenilgisi ile açmasının ardından ligde 11/11 yaptı ve iç saha deplasman ayrımı olmaksızın 11 maçtır kazanıyorlar. Turkish Airlines Euroleague’de son yılların kulüp adına en kötü dönemi geçiriyor olsalar da bunu lige yansıtmadılar. Hafta arasında koç Pablo Laso ile sözleşme uzatıldığı duyuruldu resmi olarak. Kötü geçen Euroleague fikstürü sonrası anlamlı bir açıklamaydı bu. Hem koç hem de takım üzerinde olumlu motivasyon yaratabileceğini düşünüyorum bu maç öncesinde.

Barcelona Laboral deplasmanında aldığı yenilgi haricinde İspanya Ligi’nde maç kaybetmedi, onlar da 11 galibiyetteler ve henüz Valencia ile karşılaşmadılar. Kadro potansiyelinin parkeye yansıtılmasında sorunlar yaşayan ve şahsi fikrimce bunun büyük kısmı da coachingden kaynaklanan bir durum var Barcelona’da ama onlar da koçlarına güvenmeyi seçiyorlar tıpkı ezeli rakipleri gibi.

Söylemeye gerek yok, bu El Classico’ların havası bambaşka. Performans durumu, mevcut koşullar değil; yüreğiyle oynayan kazanıyor.

Son 10 El Classico’nun 7 tanesinde bugün için belirlenen sayı bareminin aşıldığına şahitlik ettik.

Madrid’de oynanan son 5 El Classico’nun 4’ünde bugün için belirlenen baremin aşıldığını izledik.

Madrid koşmaya başladığında bambaşka bir boyuta evriliyor ve kazanmak için koşmaktan başka çareleri yok. Arkamıza yaslanıp atılan her sayıya sevinmek için ideal bir maç.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo