USD
EURO
ALTIN

9 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

875  MIA HEAT – TOR RAPTORS   2 1,70 Toronto 5 maçta 5 galibiyetle başladıktan sonra Orlando deplasmanında ilk yenilgisini aldı. Miami’nin sakat oyuncuları iyileşti ama birebir eşleşmeleri düşününce Toronto çok daha avantajlı gözüküyor. İç dış dengesini geride kalan maçlarda çok iyi kuran Toronto, Florida deplasman turunda iki maç birden kaybetmez. 876   OKC THUNDER – PHO […]

9 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

875  MIA HEAT – TOR RAPTORS   2 1,70

Toronto 5 maçta 5 galibiyetle başladıktan sonra Orlando deplasmanında ilk yenilgisini aldı. Miami’nin sakat oyuncuları iyileşti ama birebir eşleşmeleri düşününce Toronto çok daha avantajlı gözüküyor. İç dış dengesini geride kalan maçlarda çok iyi kuran Toronto, Florida deplasman turunda iki maç birden kaybetmez.

876   OKC THUNDER – PHO SUNS  IY 1 1,70

İki ekibin de geride kalan 6 maçta 3’er galibiyeti var. Oklahoma için bunun başarılı bir karne olduğunu söyleyemeyiz. Phoenix bu sezon biraz daha derli toplu gözüküyor. Yüksek tempolu, şık hareketler göreceğimiz, bol skorlu bir maç olacaktır. Ev sahibi Oklahoma favori gözükse de 10 sayı handikap bu maç için bana fazla geldi. İki ekibin de sakat oyuncusu yok. Öncelikle uzak durun derim, risk alacaksanız ilk yarı Thunder denenebilir.

877   POR T BLAZERS – DET PISTONS   2 1,70

Portland’ı bu sezon beğendiğim söylenemez. Ancak 6 maçta 4 galibiyet bu kadro yapısına göre kötü değil. Detroit ise beklentinin çok üzerinde bir başlangıç yaptı. Pota altı rotasyonunun Portland’a üstünlük kuracağını düşünüyorum. Eğer Damian Lillard’ın olağanüstü bir performans sergilemesine izin vermezse Detroit kazanabilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo