USD
EURO
ALTIN

Açıklama

Dnipro teknik direktörü, Beşiktaş’ın gündeminde yer alan Boyko ve Douglas ile ilgili açıklamalar yaptı. Kamp çalışmalarını Antalya’da gerçekleştiren Ukrayna Ligi ekiplerinden Dnipro’da teknik direktör Miron Markevich, Beşiktaş’ın peşinde olduğu kaleci Boyko ve defans oyuncusu Douglas ile ilgili açıklamalarda bulundu. Miron Markevich yaptığı açıklamada; ANLAŞABİLİRLERSE SEVİNİRİM “2 takım anlaşırsa ben de sevinirim. Densy Boyko, Beşiktaş’a geçip […]

Açıklama

Dnipro teknik direktörü, Beşiktaş’ın gündeminde yer alan Boyko ve Douglas ile ilgili açıklamalar yaptı.

Kamp çalışmalarını Antalya’da gerçekleştiren Ukrayna Ligi ekiplerinden Dnipro’da teknik direktör Miron Markevich, Beşiktaş’ın peşinde olduğu kaleci Boyko ve defans oyuncusu Douglas ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Miron Markevich yaptığı açıklamada;

ANLAŞABİLİRLERSE SEVİNİRİM

“2 takım anlaşırsa ben de sevinirim. Densy Boyko, Beşiktaş’a geçip Beşiktaş’ın şampiyonluğunu sağlarsa sevinirim. Beşiktaş’ı takip ediyorum. Metalist Kharkiv Teknik Direktörü iken Beşiktaş ile Avrupa Kupalarında beraber oynadık. Şu an ki Sosa da Metalist Kharkiv’in oyuncusuydu.” açıklamasında bulundu.
İlişkili Haber

‘Sane için teklif almadık’
Dougas için Stuttgart da devrede

Dnipro teknik direktörü Miron Markevich Douglas’ın Beşiktaş’a transferi konusunda ise , ‘Douglas için Stuttgart da ilgileniyor. Ama yine de 2 takım arasında gerçekleşen bir şey. Beşiktaş ile Dnipro anlaşabilirlerse sevinirim.” ifadelerine yer verdi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo