USD
EURO
ALTIN

Alnını karışlarım

Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, eski hocaları Hamza Hamzaoğlu ve Mustafa Denizli ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşbecer, Hamza Hamzaoğlu’nun Grosskreutz transferini de istemediğini açıkladı. Galatasaray’ın genel Sekreteri Fatih İşbecer, Galatasaray’ın gündemindeki gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar; Ali Ece: “Fatih İşbecer ve yönetimdeki diğer genç arkadaşları Mustafa Denizli’yi istemedi, onu geri kafalı buluyorlar” […]

Alnını karışlarım

Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, eski hocaları Hamza Hamzaoğlu ve Mustafa Denizli ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşbecer, Hamza Hamzaoğlu’nun Grosskreutz transferini de istemediğini açıkladı.

Galatasaray’ın genel Sekreteri Fatih İşbecer, Galatasaray’ın gündemindeki gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar;

Ali Ece: “Fatih İşbecer ve yönetimdeki diğer genç arkadaşları Mustafa Denizli’yi istemedi, onu geri kafalı buluyorlar” iddiası bana pek inandırıcı gelmedi. Yanlış mı düşünüyorum?

Fatih İşbecer: Ben Mustafa Denizli’yi Galatasaray’da istemeyen yöneticinin alnını karışlarım! Her şeyden önce kendisini en çok bizim istediğimizi söylememiz lazım. Mustafa hoca, göreve gelir gelmez Galatasaray’daki ilk gününün yarısını benimle geçirdi. Heyecandan elim ayağım titredi! Yönetim kurulu, sportif AŞ, dernek hepimiz bir araya geldik ve orada direkt Mustafa Denizli ismi ortaya atıldı. En çok destekleyenlerden birisi de ben oldum çünkü ben Mustafa Denizli’yi çocukluğumdan beri çok severim. Biz orta 1’deydik, resim dersinde gizli gizli radyodan Neuchatel maçını dinliyorduk. Okuldan çıkınca stadın önünden geçiyorduk ve skoru sorduk, “5-0” dediler. O an benim hayatımın en mutlu, coşkulu, deli günlerinden birisiydi. Mustafa Denizli gibi üstün kalitesini defalarca kanıtlamış bir hocaya hiçbir aklı başında Galatasaraylı “Hayır” demez!

Yatırımsız 20 TL Bedava Bonus için Üye Olmanız Yeterli! Tıklayın…

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo