USD
EURO
ALTIN

Artık yeter

Süper Lig’in 18. haftasında kendi sahasında 1-0 öne geçtiği karşılaşmada Gaziantepspor’a 2-1 yenilen Kasımpaşa’da teknik direktör Rıza Çalımbay, FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu, adeta isyan etti. Süper Lig’de ikinci yarı olaylı başladı. Kendi sahasında 1-0 öne geçtiği maçta Gaziantepspor’a 2-1 kaybeden Kasımpaşa’da teknik direktör Rıza Çalımbay, FANATİK’e konuştu zehir zemberek açıklamalarda bulundu. “Artık yeter” İlişkili Haber […]

Artık yeter

Süper Lig’in 18. haftasında kendi sahasında 1-0 öne geçtiği karşılaşmada Gaziantepspor’a 2-1 yenilen Kasımpaşa’da teknik direktör Rıza Çalımbay, FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu, adeta isyan etti.

Süper Lig’de ikinci yarı olaylı başladı. Kendi sahasında 1-0 öne geçtiği maçta Gaziantepspor’a 2-1 kaybeden Kasımpaşa’da teknik direktör Rıza Çalımbay, FANATİK’e konuştu zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

“Artık yeter”

İlişkili Haber

Adem Büyük’ten zehir zemberek açıklama!
Ligin ilk yarısında da kendi maçlarında bariz hakem hataları olduğunu belirten Çalımbay, “Trabzon, Galatasaray, Antalyaspor, Bursaspor ve şimdi de bu maç… Artık yeter. 12 puanımız gitti. Futbolcularıma da nasıl davrandığını gördük. Bunun için artık kasıtlı olduğunu düşünüyorum.” dedi.

“İçlerinden bir delikanlı çıktı”

Maçın hakemi Tolga Özkalfa’yı sert şekilde eleştiren deneyimli teknik adam İstanbul’da oynanan Çaykur Rizespor maçının ardından hakemliği bırakan Deniz Çoban’a da atıfta bulunarak, “İçinden bir tane delikanlı çıktı o da hakemliği bıraktı.” dedi.

“Süper Lig’de bizi istemiyorlar”

Bu sezon yaşadıkları puan akyıpları içi ‘Tesadüf’ denilemeyeceğini belirten Çalımbay,, “Yeter artık! Bu adamın kokartını bile elinden almışlar. Kendimi tutamayacağımı anladım ve sahayı terkettim. Çünkü ben terketmeseydim o beni atacaktı. Başladığımız yere döndük, artık kasıt arıyorum bu kadar olmaz… Artık bizi Süper Lig’de istemiyorlar. Bu açıkça belli oldu” açıklamasını yaptı.

Mehmet Ali Sabuncu

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo