USD
EURO
ALTIN

Berk Çimşir Arjantin – Jamaika Yorumu

150  ARJANTİN – JAMAİKA  MS 1 –  1,90 Turnuva’nın favori ekiplerinin başında gelen Arjantin, güçlü kadrosuyla gruptan lider olarak çıkmanın hesaplarını yapıyor. İlk maçta oynadığı güçsüz rakibi Paraguay önünde aldığı 2-2’lik süpriz beraberlikle başlayan Tangocular, ikinci maçta Uruguay önünde daha kotnrollü ve baskılı futboluyla mücadeleyi 1-0 kazanıp gruptan çıkma şansını devam ettirdi. Kadrosunda birçok Dünya yıldızı […]

Berk Çimşir Arjantin – Jamaika Yorumu

150  ARJANTİN – JAMAİKA  MS 1 –  1,90

Turnuva’nın favori ekiplerinin başında gelen Arjantin, güçlü kadrosuyla gruptan lider olarak çıkmanın hesaplarını yapıyor. İlk maçta oynadığı güçsüz rakibi Paraguay önünde aldığı 2-2’lik süpriz beraberlikle başlayan Tangocular, ikinci maçta Uruguay önünde daha kotnrollü ve baskılı futboluyla mücadeleyi 1-0 kazanıp gruptan çıkma şansını devam ettirdi. Kadrosunda birçok Dünya yıldızı bulunan Arjantin’de Messi, Sergio Aguero, Tevez Carlos, Angel Di Maria ve Gonzalo Higuain gibi hucümda etkili silahları bulunuyor. Bu karşılaşma öncesi rakibini küçümsemediklerini belirtip disiplinli futbollarıyla mücadeleyi kazanacaklarını ifade ettiler.

Jamaika ise grubun en güçsüz takımlarının başında geldi. Özellikle grupta oynadığı iki maçını 1-0 gibi aynı skorlarla kaybeden Jamaika artık prestij olarak son maçına çıkıyor. Oyun yapıları itibariyle hucümda büyük sıkıntı yaşadıklarından dolayı savunmaya yönelik oyun ortaya koyan Jamaika yinede defans hattında açıklar verip kalesinde golü görüyor. Bu karşılaşmada güçlü bir takıma sahip olan Arjantin oynayacağı güçsüz rakibi önünde iddaanın vermiş olduğu 2 handikapı geçip mücadeleyi kazanmasını bilecektir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo