USD
EURO
ALTIN

Berk Çimşir LINCOLN RED IMPS – SANTA COLOMA Yorumu

405  LINCOLN RED IMPS – SANTA COLOMA  X2  1,62 Avrupa kupalarına ilk kez geçen sezon katılan Cebelitarık temsilcisi Lincoln Red Imps, HB Torshavn’a elenmişti. Ligde çok rahat şekilde ipi göğüsleyen ev sahibinin kadrosunda İspanyol oyuncular mevcut. Arjantinli Cristori’nin yanına son olarak vatandaşı Nico Chietino’yu aldılar. 2002’den beri Avrupa kupalarına katılan Santa Coloma, ilk kez geçen […]

Berk Çimşir LINCOLN RED IMPS – SANTA COLOMA Yorumu

405  LINCOLN RED IMPS – SANTA COLOMA  X2  1,62

Avrupa kupalarına ilk kez geçen sezon katılan Cebelitarık temsilcisi Lincoln Red Imps, HB Torshavn’a elenmişti. Ligde çok rahat şekilde ipi göğüsleyen ev sahibinin kadrosunda İspanyol oyuncular mevcut. Arjantinli Cristori’nin yanına son olarak vatandaşı Nico Chietino’yu aldılar.

2002’den beri Avrupa kupalarına katılan Santa Coloma, ilk kez geçen sezon Ermenistan temsilcisi Banants Yerevan karşısında turlamayı başardı. Sonrasında Maccabi Tel Aviv karşısında her iki maçta da bir saatten uzun süre gol yemeyen konuk ekip, yine de elenen taraf olmuştu. Kadrosunda İspanyol ve Arjantinli isimleri barındıran Andorra temsilcisi geçen sezon ligde zor da olsa şampiyon olmuştu.

Sonuç olarak kötünün iyisi olan ve rakibine oranla Avrupa arenasında daha fazla maç yapan Santa Coloma’nın kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Sistemciler direkt galibiyet de deneyebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar Astropay
BetVigo