USD
EURO
ALTIN

Berk Çimşir MONTPELLIER – PARIS ST GERMAIN Yorumu

141  MONTPELLIER – PARIS ST GERMAIN KG Yok 1,55 Montpellier, sezona kötü bir başlangıç yaptı. İlk hafta ligin yeni ekibi Angers’e sürpriz bir şekilde kaybettiler, geçen hafta da uzun süredir yenilmedikleri Rennes’e yenildiler. Her iki maçta da gol atamamış olmaları, hücumdaki sıkıntılarına dikkat çekiyor. Barrios’un ayrılışı, Sanson’un sakatlıktan dönmemiş olması onları bir hayli zorluyor. Son 10 […]

Berk Çimşir  MONTPELLIER – PARIS ST GERMAIN Yorumu

141  MONTPELLIER – PARIS ST GERMAIN KG Yok 1,55
Montpellier, sezona kötü bir başlangıç yaptı. İlk hafta ligin yeni ekibi Angers’e sürpriz bir şekilde kaybettiler, geçen hafta da uzun süredir yenilmedikleri Rennes’e yenildiler. Her iki maçta da gol atamamış olmaları, hücumdaki sıkıntılarına dikkat çekiyor. Barrios’un ayrılışı, Sanson’un sakatlıktan dönmemiş olması onları bir hayli zorluyor. Son 10 maçta PSG’yi sadece 1 kez mağlup edebildiler. Mevcut performansları ile işleri zor görünüyor.

PSG’de Di Maria transferi sonuçlandı, Ibrahimovic de takımda kalıyor. İlk hafta 10 kişi kalmalarına karşın Lille’i yenmeyi başarmışlardı. Geçen hafta ligin yeni ekibi GFC Ajaccio karşısında skoru erken buldular ve kendilerini fazla sıkmadılar. Di Maria’nın sakatlık durumu belirsiz ve bu maçta görev alıp almayacağı kesin değil. Kadroları geniş, ligin ortalamasının çok üzerinde ve üstünlükleri bulunan, lige kötü başlamış bir rakiple karşı karşıya gelecekler. Geçen yıl başta sallanmaları onlara pahalıya patlıyordu, bu yıl daha güçlü girmek istiyorlar gibi görünüyor. PSG’nin kazanacağını düşündüğüm karşılaşmada KG Yok ilk seçeneğim.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo