USD
EURO
ALTIN

Beşiktaş’ta son dakika: Floransa’ya gidiyorlar

Beşiktaşlı yöneticilerin Mario Gomez transferini bitirmek üzere yarın Floransa’da Mor Menekşeler’in yöneticileriyle bir araya gelecekleri öğrenildi. Beşiktaş, Mario Gomez transferinde sona yaklaştı. Siyah Beyazlı yöneticilerin yarın Floransa’da Fiorentina’lı mevkidaşlarıyla buluşacağı ve Mario Gomez transferinde kalan pürüzleri gidermeyeye çalışacakları öğrenildi. İki kulüp borcu paylaşacak İtalyan Tuttomercatoweb’de yer alan habere göre, Fiorentina artık Mario Gomez’in yüksek maaşını […]

Beşiktaş’ta son dakika: Floransa’ya gidiyorlar

Beşiktaşlı yöneticilerin Mario Gomez transferini bitirmek üzere yarın Floransa’da Mor Menekşeler’in yöneticileriyle bir araya gelecekleri öğrenildi.

Beşiktaş, Mario Gomez transferinde sona yaklaştı.

Siyah Beyazlı yöneticilerin yarın Floransa’da Fiorentina’lı mevkidaşlarıyla buluşacağı ve Mario Gomez transferinde kalan pürüzleri gidermeyeye çalışacakları öğrenildi.

İki kulüp borcu paylaşacak

İtalyan Tuttomercatoweb’de yer alan habere göre, Fiorentina artık Mario Gomez’in yüksek maaşını ödemek istemiyor ve oyuncuya olan borcunu da kapamak istiyor. Bu yüksek meblayı ödemek için de Beşiktaş’la anlaşmaya çok yakın… İki kulübün Mario Gomez’e kalan borcu ödeme konusunda anlaştığı, bu borcu paylaşacakları ve Beşiktaş’ın da bu sayede yüksek bonservis bedelinden kurtulacağı belirtildi.

Gomez’e de seçenek kalmadı

30 yaşındaki Alman futbolcunun da ülkesinden taliplerinin olmaması ve Floransa’da istenmemesi sebebiyle Beşiktaş’a imza atmaya ikna olduğu ve artık İstanbul’a gelmek için gün saydığı yazıldı.

Gomez geçtiğimiz sezon Fiorentina forması ile 20 maçta 4 gol, 2 asistlik performans sergilemişti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo