USD
EURO
ALTIN

CADIZ – CORDOBA

458 CADIZ – CORDOBA  TG 2-3 1,70 Cadiz, İspanya 2 liginde sezona kötü başladı. Üretken bir takım görüntüsünde değiller. Son üç haftayı gol atamadan kapadılar. Kupaya sıkıntılı bir atmosferde hazırlanıyorlar. Bu maçta sakatlıkları süren Servando (d) ve Garrido’dan (os) yoksun olacaklar. Cordoba, şu ana kadar iyi bir performans sergileyerek üst sıraları zorluyor. Savunmada çok başarılılar ve […]

CADIZ – CORDOBA

458 CADIZ – CORDOBA  TG 2-3 1,70

Cadiz, İspanya 2 liginde sezona kötü başladı. Üretken bir takım görüntüsünde değiller. Son üç haftayı gol atamadan kapadılar. Kupaya sıkıntılı bir atmosferde hazırlanıyorlar. Bu maçta sakatlıkları süren Servando (d) ve Garrido’dan (os) yoksun olacaklar.

Cordoba, şu ana kadar iyi bir performans sergileyerek üst sıraları zorluyor. Savunmada çok başarılılar ve hücumu da kesinlikle ihmal etmiyorlar. Konuk ekipte Deivid (d), Cisma (d), Markovic (os) ve Pedro Rios (os) sakat.

Cadiz sahasında oynayacak fakat alternatif bir kadroyla çıkabilir. Cordoba’nın da bazı as oyuncuları dinlendireceğini düşünüyorum. Önerim gol 2-3.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo