USD
EURO
ALTIN

CADIZ – GIRONA

303 CADIZ – GIRONA MS 1 2,40 Ligin yeni ekiplerinden Cadiz sezon öncesi kurdukları kaliteli kadrosuyla başarılı maçlar çıkartıyordu. Fakat son 2 haftada sakat oyuncuların çokluğu ve savunmada yaptıkları hatalar yüzünden sahadan kötü sonuçlarla ayrılıyor. Hızlı bir düşüşe geçen ev sahibi ekip geçen hafta deplasmanda konuk olduğu Rayo Vallecano karşısında sergilediği vasat futboluyla mücadeleyi 3-0 kaybetti. […]

CADIZ – GIRONA

303 CADIZ – GIRONA MS 1 2,40

Ligin yeni ekiplerinden Cadiz sezon öncesi kurdukları kaliteli kadrosuyla başarılı maçlar çıkartıyordu. Fakat son 2 haftada sakat oyuncuların çokluğu ve savunmada yaptıkları hatalar yüzünden sahadan kötü sonuçlarla ayrılıyor. Hızlı bir düşüşe geçen ev sahibi ekip geçen hafta deplasmanda konuk olduğu Rayo Vallecano karşısında sergilediği vasat futboluyla mücadeleyi 3-0 kaybetti. Taraftarının karşısında mutlaka kazanmaları gereken bir maça çıkıyorlar. Takıma baktığımızda bu karşılaşma öncesi sakatlığı olan savunmadan Ruiz, ortasahadan Guiza, Garrido ve Alvaro Garcia kadroda yer almıyor.

Girona ise ligde son 2 haftada rakipleri karşısında ortaya koyduğu üstün futbollarıyla sahadan seri galibiyetlerle ayrılıyor. Liderlik için mücadele eden konuk ekip hucümda etkili performansıyla skor üretip sonuca gitmekte zorlanmıyor. Takım olarak büyük moral kazanan Girona bu maçta kazanmak için yine hucüma yönelik bir futbol sergilemesini bekliyorum. Ayrıca sakatlıkları bulunan savunmadan Mas ve Olivas kadroda yer almıyor. Bu zorlu karşılaşmada iki ekipte kazanmak adına etkili golcüleriyle karşılıklı goller bulacaklardır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo