USD
EURO
ALTIN

Can Yıldırım NBA Yorumları

727  CLE CAVALIERS – POR T BLAZERS  1 1,70 Cleveland beklenmedik biçimde üst üste 3 yenilgi aldı. Miami deplasmanında forma giymeyen Lebron James bugün sahada olacak. Doğuda zirve de bir anda karıştı. 4-5 takım şu an neredeyse aynı galibiyet yüzdesine sahip. Portland da kötü durumda. Bir kazanıp bir kaybediyorlar, hiçbir maça favori çıkamıyorlar. Cleveland evinde […]

Can Yıldırım NBA Yorumları

727  CLE CAVALIERS – POR T BLAZERS  1 1,70

Cleveland beklenmedik biçimde üst üste 3 yenilgi aldı. Miami deplasmanında forma giymeyen Lebron James bugün sahada olacak. Doğuda zirve de bir anda karıştı. 4-5 takım şu an neredeyse aynı galibiyet yüzdesine sahip. Portland da kötü durumda. Bir kazanıp bir kaybediyorlar, hiçbir maça favori çıkamıyorlar. Cleveland evinde kazanarak moral bulmasını, tekrar ritim yakalamasını bekliyorum.

728  IND PACERS – GS WARRIORS  1 1,70

Golden State’in 22 galibiyet üst üste alarak yaptığı sezon başlangıcı inanılmaz. Her maç rekora yeni bir halka ekliyorlar. Rakip Indiana ise tıpkı Cleveland gibi beklenmedik bir düşüş yaşadı. 2 maçtır kaybediyorlar. Ancak son 10 maç totalinde 7 galibiyetleri var. Çok zorlu maç bekliyorum. Golden State ilk yenilgisini alırsa şaşırmam.

729  BRO NETS – HOU ROCKETS  2 1,70

Houston form tuttu diyebiliriz. 3 maçtır kazanıyorlar ve batıda playoff resmine dahil oldular. Ancak hala güven vermedikleri kesin. Önemli sakatları, eksikleri kalmadı. Brooklyn’de sakatlığı süren Bargnani bu gece de oynamayacak. Zaten ligin en az maç kazanan 4 takımından biri konumundalar. Houston deplasmanda kazanmaya yakın.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo