USD
EURO
ALTIN

Can Yıldırım NBA Yorumları

748  IND PACERS – DAL MAVERICKS  1 1,70 Indiana 10-15 gün öncesindeki kadar formda değil. Ancak yine de Dallas’a oranla 2 yenilgi az almış durumdalar. Evlerinde oynadıkları 11 maçta 8 galibiyetleri bulunuyor. Dallas’ın deplasman performansında net düşüş var. Son 10 maçlık grafikleri de vasat. Indiana’nın evinde kazanacağını düşünüyorum. 749  ORL MAGIC – CHA HORNETS  2 […]

Can Yıldırım NBA Yorumları

748  IND PACERS – DAL MAVERICKS  1 1,70

Indiana 10-15 gün öncesindeki kadar formda değil. Ancak yine de Dallas’a oranla 2 yenilgi az almış durumdalar. Evlerinde oynadıkları 11 maçta 8 galibiyetleri bulunuyor. Dallas’ın deplasman performansında net düşüş var. Son 10 maçlık grafikleri de vasat. Indiana’nın evinde kazanacağını düşünüyorum.

749  ORL MAGIC – CHA HORNETS  2 1,70

Doğuda takımların galibiyet sayıları birbirine hayli yakın. Orlando ile Charlotte arasında da bir buçuk maç fark var. Magic oldukça formda, son 10 maçta 7 galibiyetleri var ama Charlotte da bu sezonun iddialı ekiplerinden olduğunu şu ana kadarki görüntüsüyle ortaya koydu. Skoru değiştirebilecek oyuncu sayısı daha fazla olduğundan Charlotte’ı daha avantajlı görüyorum.

750  BRO NETS – MIA HEAT  2 1,70

Brooklyn kısa süreli bir rüzgarın ardından tekrar vasata bağladı. Doğuda sondan 2.sıradalar ve 2 maçtır kaybediyorlar. Miami de evinde aldığı iyi sonuçlarla doğuda üst sıralarda ama deplasman karneleri kötü. Yine de Brooklyn’i yenmeye yetecek kadar iyi durumda olduklarını düşünüyorum. Bence Miami kazanır.

752  NY KNICKS – MIN TIMBERWOLVES  Altı 1,70

Sezonun vasat altı performans sergileyen iki takımının mücadelesi olacak. Minnesota dün gece de Denver’a kaybetti. Hem New York’un hem de Minnesota’nın son 10 maçlarında sadece 3’er galibiyet aldıklarını görüyoruz. Bu tarz bir maçta şu takım favori demek kolay değil. Önceliğim alt.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM