USD
EURO
ALTIN

Can Yıldırım NBA Yorumları

734  IND PACERS – BOS CELTICS  Üstü 1,70 Indiana dün gece Detroit’i yenerek bu sezonki ilk galibiyetini aldı. Bir yerden sonra ritim bulmalarını bekliyordum ama geçmiş 2 yıldaki Indiana’nın aksine hücumcu bir görüntüleri var. Boston da genç takım. Enerjileri yüksek, bu sezon beklenmedik maçlarda can yakabilirler. Önceliğim yüksek skor, ikinci tercih olarak moralli Indiana düşünülebilir. […]

Can Yıldırım NBA Yorumları

734  IND PACERS – BOS CELTICS  Üstü 1,70

Indiana dün gece Detroit’i yenerek bu sezonki ilk galibiyetini aldı. Bir yerden sonra ritim bulmalarını bekliyordum ama geçmiş 2 yıldaki Indiana’nın aksine hücumcu bir görüntüleri var. Boston da genç takım. Enerjileri yüksek, bu sezon beklenmedik maçlarda can yakabilirler. Önceliğim yüksek skor, ikinci tercih olarak moralli Indiana düşünülebilir.

735  WAS WIZARDS – SA SPURS  2 1,70

San Antonio üst üste 3 galibiyet aldı ve o bildiğimiz sistemi sahaya koymakta pek zorlanmıyorlar. David West ve Lamarcus Aldridge’in gelişleri, Tim Duncan’ın daha ekonomik ve daha verimli oynamasını sağlıyor. Leonard da sezona çok iyi girdi. Washington iyi takım ama bu tarz rakipler önünde silahları sınırlı. Spurs’ün deplasmanda kazanarak seriyi sürdürmesini bekliyorum.

736  ATL HAWKS – BRO NETS  1 1,70

Atlanta dün gece de kazanarak ritim bulduğunu gösterdi. Brooklyn ise dörtte sıfır gidiyor. Hawks’ın kadrosunda maçın gidişatını değiştirebilecek çok fazla isim var. Brooklyn bu anlamda kısır bir ekip. Hawks’ın kendi evinde Nets’e kaybetmesi çok çok büyük sürpriz olur. Ev sahibine güvenilir.

737  CLE CAVALIERS – NY KNICKS  1 1,70

Cleveland yoluna doludizgin devam ediyor. Lebron de son maçta 25 bin sayı barajını aşarak tarihe geçti. Takım halinde moralliler. New York bu sezon biraz daha derli toplu gözükse de Spurs maçı ciddi bir testti ve o testi geçemediler. Cavs deplasmanında kazanmaları da zor. İlk yarı handikap uygun gözüküyor, risk alıp ilk yarı maç sonu da denenebilir.

738  HOU ROCKETS – ORL MAGIC  Üstü 1,70

Houston ilk galibiyetini Oklahoma karşısında alarak sadece bir maç kazanmadı özgüvenini de geri kazandı. Öyle bir takımın bu tarz bir galibiyete çok ihtiyacı vardı. Orlando da sadece bir maç kazanabildi ama tempoları fena değil. Houston, aldığı galibiyetin rüzgarıyla bu maçı da hızlı, tempolu oynar. Handikap riskini almayın, üst oynayın derim.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo