USD
EURO
ALTIN

Diego kararı!

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 1-1 sonuçlanan Fenerbahçe-Celtic maçında gereksiz bir kırmızı kart gören Diego Ribas, hem taraftarların hem de yönetimin sabrını taşırdı. Celtic maçında gördüğü gereksiz bir kırmızı kartla Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi’nde tur şansını zora sokan Diego Ribas, sarı-lacivertli taraftarların tepkisini çekti. Brezilyalı futbolcu, hakemin gözünün önünde rakip oyuncu Johansen’e tekme attı. UEFA, Diego’ya en az […]

Diego kararı!

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 1-1 sonuçlanan Fenerbahçe-Celtic maçında gereksiz bir kırmızı kart gören Diego Ribas, hem taraftarların hem de yönetimin sabrını taşırdı.

Celtic maçında gördüğü gereksiz bir kırmızı kartla Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi’nde tur şansını zora sokan Diego Ribas, sarı-lacivertli taraftarların tepkisini çekti. Brezilyalı futbolcu, hakemin gözünün önünde rakip oyuncu Johansen’e tekme attı. UEFA, Diego’ya en az 3 maç ceza verecek. Ancak UEFA’dan önce Fenerbahçe yönetimi cezayı kesecek.

Kulübün disiplin talimatı doğrultusunda, Diego’ya 30 bin Euro ceza verilecek. Başkan Aziz Yıldırım, geçen sezon Galatasaray derbisinde kırmızı kart gören Bruno Alves’e 30, Konya maçında atılan Bekir İrtegün’e ise 20 bin Euro ceza vermişti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo