USD
EURO
ALTIN

DONCASTER – BARNET

176 DONCASTER – BARNET MS 1 1,45 Luton mağlubiyeti sonrasında oynadığı 2 maçtan 4 puan çıkaran Doncaster, Plymouth’u 5 puan geriden 2.sırada takip ediyor. Takım son hafta deplasmanda Portsmouth karşısında aldığı 3 puanın morali ile bu karşılaşmaya çıkacak. Art arda 2 iç saha maçı oynayacaklar ve kayıp verme niyetinde değiller. 4 maçtır kazanamayan Barnet ise düşme […]

DONCASTER – BARNET

176 DONCASTER – BARNET MS 1 1,45

Luton mağlubiyeti sonrasında oynadığı 2 maçtan 4 puan çıkaran Doncaster, Plymouth’u 5 puan geriden 2.sırada takip ediyor. Takım son hafta deplasmanda Portsmouth karşısında aldığı 3 puanın morali ile bu karşılaşmaya çıkacak. Art arda 2 iç saha maçı oynayacaklar ve kayıp verme niyetinde değiller.
4 maçtır kazanamayan Barnet ise düşme potasının 3 puan uzağında bulunuyor. Takım deplasmanda Portsmouth karşısında aldığı 5 gollü mağlubiyet sonrasında üst üste 2 maçı kendi sahasında oynadı ve bu karşılaşmalardan sadece 2 puan çıkarabildiler.
İç sahada 5 maçtır kaybetmeyen Doncaster’in kazanmakta zorluk çeken Barnet karşısında rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo