USD
EURO
ALTIN

Durumu…

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Celtic maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayla ve takımın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Celtic maçı öncesi yaptığı açıklamalarda bulundu. Kazanmak her zaman güzel bir duygu olduğunu belirten Portekizli teknik adam, ”Liderliği kaybetmek negatif olarak değerlendirilebilir. Ama şartları da göz önüne almak gerekir. 60 dk. […]

Durumu…

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Celtic maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayla ve takımın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Celtic maçı öncesi yaptığı açıklamalarda bulundu.

Kazanmak her zaman güzel bir duygu olduğunu belirten Portekizli teknik adam, ”Liderliği kaybetmek negatif olarak değerlendirilebilir. Ama şartları da göz önüne almak gerekir. 60 dk. 10 kişi mücadele ettik. Ancak hep istedik benim için önemli olan buydu. Yarın sahaya çıkacak olan 11 oyuncu her şeyini verebilecek en forma isimler olacak. Bana kesinlikle güven veriyorlar” dedi.

“11’i oyuncularım bile bilmiyor”

Kafasında bir 11 oluşturup oluşturmadığı sorusu üzerine ise Vitor Pereira, “Şuan ilk 11’de kimlerin oynayacağını oyuncularım bile bilmiyor. Yarın öğrenecekler. Bu akşamki antrenmandan sonra netleşecek” dedi.

Deneyimli teknik adam sözlerine şu şekilde devam etti:

‘Beraberlik yarıyor ama…’

Zorlu bir grupta mücadele ediyoruz. Rakibimizin puan tablosundaki durumu bizi yanıltmamalı. Agresif ve mücadeleci bir takım. Takımımız bir süredir kaliteli oyununu sergilemeyi başarıyor. Biz kazanmak istiyoruz. Gruptan lider çıkmak istiyoruz. Beraberlik de bize yarıyor ama biz kaznamak istiyoruz.

İlk Molde maçından bu yana çalışmalarımıza devam ettik. yeni kurulan takımlar her zaman süreye ihtiyaç duyarlar. Farklı kültürlerden gelen oyunculara sahibiz. Ben de buraya alışmaya çalışan bir teknik adam. Tüm bu etkenlerin yerine oturması için zaman lazım. Artık sezon başına oranlara daha agresif ve daha iyiyiz. Mesafeleri kısalttık. Hem kısa hem uzun topla oynayabiliyoruz. Yarın kendi kimliğini oturtmuş Fenebrahçe’yi göstermek için de bizim için fırsat olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo