USD
EURO
ALTIN

Emre Emiroglu Midtjylland – Apoel Yorumu

Midtjylland ilk turda Cebelitarık ekibi Lincoln Red Imps’i her iki maçta da yenerek tur atlamıştı. Danimarka Ligi’nde ise ilk iki maçını kazanan ev sahibinde ön plana çıkan isim 20 yaşındaki kanat oyuncusu Pione Sisto oldu. Birçok büyük kulübün listesinde bulunan genç isim bu karşılaşmada da takımının en büyük kozu olacak. Öte yandan Midtjylland ligdeki son […]

Emre Emiroglu Midtjylland – Apoel Yorumu

Midtjylland ilk turda Cebelitarık ekibi Lincoln Red Imps’i her iki maçta da yenerek tur atlamıştı. Danimarka Ligi’nde ise ilk iki maçını kazanan ev sahibinde ön plana çıkan isim 20 yaşındaki kanat oyuncusu Pione Sisto oldu. Birçok büyük kulübün listesinde bulunan genç isim bu karşılaşmada da takımının en büyük kozu olacak. Öte yandan Midtjylland ligdeki son maçında Sonderjyske karşısında rotasyona gitti.

APOEL ise ilk turda Makedon Vardar’ı 0-0 ve 1-1’lik sonuçlarla saf dışı bırakarak tur atladı. Tipik bir Kıbrıs takımı olan konuk ekip Danimarka’da muhakkak savunma ağırlıklı bir oyun ortaya koyacaktır. APOEL’de savunmacılar Antoniades ve Joao Guilherme oynamayacak.

Alt ilk seçenek olmalı ama oranı az bulanlar için önerim ev sahibinin galibiyetini tercih etmeleri.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo