USD
EURO
ALTIN

Emre Emiroğlu Şili – Arjantin Maçı Yorumu

146 ŞİLİ – ARJANTİN  2 1,80 Copa America Turnuvasında Final karşılaşmasına çıkacak olan iki takımın mücadelesinde bu sene Turnuvaya ev sahipliği yapan Şili taraftarının desteğiyle ve sergilediği başarılı futboluyla Final’i hakettiğini düşünüyorum. Özellikle Yarı Final maçında eşleştiği Peru karşısında maç boyunca üstün bir oyun ortaya koyan ev sahibi ekip Eduardo Vargas’ın attığı gollerle mücadeleyi 2-1 […]

Emre Emiroğlu Şili – Arjantin Maçı Yorumu

146 ŞİLİ – ARJANTİN  2 1,80

Copa America Turnuvasında Final karşılaşmasına çıkacak olan iki takımın mücadelesinde bu sene Turnuvaya ev sahipliği yapan Şili taraftarının desteğiyle ve sergilediği başarılı futboluyla Final’i hakettiğini düşünüyorum. Özellikle Yarı Final maçında eşleştiği Peru karşısında maç boyunca üstün bir oyun ortaya koyan ev sahibi ekip Eduardo Vargas’ın attığı gollerle mücadeleyi 2-1 kazanmayı başarıp adını Final’e yazdırdı. Bu karşılaşmada Vargas’ın attığı ikinci gol gerçekten muhteşemdi. Takımda ayrıca hucüm hattı olarak etkili oyunculara sahipler. Kadrosunda Vidal ve Alexis Sanchez gibi önemli gol silahları bulunuyor.

Arjantin ise Yarı Final mücadelesinde eşleştiği Paraguay önünde adeta gövde gösterisi yapıp sahadan 6-1 gibi farklı bir galibiyetle ayrılmasını bildi. Bu karşılaşmada Messi gol atmamasına rağmen oynadığı etkili futbolu ve attırdığı 3 golle maçın yine yıldızı oldu. Bu tunuvada en son kupayı müzelerine 1993 yılında götürmüşlerdi. Ayrıca karşılaşma öncesi yapılan açıklamalarda kupa hasretini bitirip maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladılar. Bu zorlu Final mücadelesinde kadro olarak daha etkili bir takıma sahip olan Arjantin mücadeleyi kazanıp kupayı Ülkesine götüreceği görüşündeyim. Alterantif seçenek ise 2.5 Gol Üstü.

Bu Maçın Oranı Artemisbette 2,15 Üstelik Tek Maç Oynayabiliyorsunuz Üye Olmak İçin Tıklayınız

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo