USD
EURO
ALTIN

Faul var mı?

Fenerbahçe’ye Atromitos deplasmanında 89. dakikada galibiyeti getiren Robin Van Persie, son dakikada gelen golü anlattı. Fenerbahçe, Atromitos maçında birçok gol pozisyonundan yararlanamazken, 89’da Van persie ilk topa dokunuşunda meşin yuvarlağı ağlara gönderdi ve takımına galibiyeti hedeiye etti. Uçan Hollandalı maç sonu yaptığı açıklamada ise hem 90 dakikayı değerlendirdi, hem de Atromitos’luların uzun süre faul itirazlarında […]

Faul var mı?

Fenerbahçe’ye Atromitos deplasmanında 89. dakikada galibiyeti getiren Robin Van Persie, son dakikada gelen golü anlattı.

Fenerbahçe, Atromitos maçında birçok gol pozisyonundan yararlanamazken, 89’da Van persie ilk topa dokunuşunda meşin yuvarlağı ağlara gönderdi ve takımına galibiyeti hedeiye etti.

Uçan Hollandalı maç sonu yaptığı açıklamada ise hem 90 dakikayı değerlendirdi, hem de Atromitos’luların uzun süre faul itirazlarında bulunduğu golü anlattı.

İşte yıldız oyuncunun maç sonu açıklamaları:

“ilk yarı pozisyonları bulduk ama atamadık”

İlk yarı 4-5 pozisyonumuz vardı ancak şanssızdık. Onların da tehlikeli pozisyonları oldu. Tehlikeli bir takımla olduk. Bizim için gol yememek önemliydi.

“Hakem doğru karar verdi”

Son anlarda golü bulduk. Hakemin doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. Futbol içinde vücudunuzu çeşitli pozisyonlarda kullanabilirsiniz, ben de bunu yaptım. Golün verilmesi bence doğruydu…

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo