USD
EURO
ALTIN

Felipe Melo, Inter’in 11’inde

Galatasaray’la yollarını ayırmak üzere olan Felipe Melo ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray’la yollarını ayırmak üzere olan Felipe Melo ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. İtalya’dan yeni bir haber var. 4. yıldızın takıldığı sezon sonrası Galatasaray’la yollarını ayırma kararı alan Felipe Melo’yla ilgili her yeni saat yeni bir gelişme yaşanıyor. İtalyan medyasına yaptığı açıklamalarda İnter’de oynama […]

Felipe Melo, Inter’in 11’inde

Galatasaray’la yollarını ayırmak üzere olan Felipe Melo ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Galatasaray’la yollarını ayırmak üzere olan Felipe Melo ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. İtalya’dan yeni bir haber var.

4. yıldızın takıldığı sezon sonrası Galatasaray’la yollarını ayırma kararı alan Felipe Melo’yla ilgili her yeni saat yeni bir gelişme yaşanıyor. İtalyan medyasına yaptığı açıklamalarda İnter’de oynama isteğini sürekli dile getiren Brezilyalı, Galatasaray macerasının sonuna gelmiş durumda. Öyle ki, İtalyanlar bile Melo’yu artık İtalyan devinin futbolcusu olarak ilan ediyor.

İtalyan spor kanalları, Felipe Melo’nun son açıklamalarının ardından Inter kadrosunda kendisine de yer verir hale geldi.

İtalya Serie A’da yeni sezon öncesi İnter’in tartışıldığı programlarda Felipe Melo, ilk 11 oyuncusu olarak gösterildi.

Orta saha üçlüsünde

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Roberto Mancini’nin çalıştırdığı Inter’in ideal kadrosunda şu futbolculara yer verildi: Handanovic – Montoya, Miranda, Murillo, D’Ambrasio – FELİPE MELO, Kovacic, Kondogbia – Jovetic, Icardi, Perisic.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo