USD
EURO
ALTIN

Fenerbahçe’den Burak Yılmaz yalanlaması

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün basında çıkan Burak Yılmaz ile ilgili haberlerin gerçekçi olmadığını açıkladı. Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden Başkan Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklama şöyle; Bugün medyada yer alan, “Kaldığımız yerden!” başlığıyla yayınlanan, şahsımın Medicana Sivasspor-Galatasaray maçının hakemiyle ve Galatasaray’ın oyuncusu Burak Yılmaz ile ilgili söylediğim iddia edilen sözler tümüyle yalandır. Bahse konu maç sırasında […]

Fenerbahçe’den Burak Yılmaz yalanlaması

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün basında çıkan Burak Yılmaz ile ilgili haberlerin gerçekçi olmadığını açıkladı.

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden Başkan Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklama şöyle;

Bugün medyada yer alan, “Kaldığımız yerden!” başlığıyla yayınlanan, şahsımın Medicana Sivasspor-Galatasaray maçının hakemiyle ve Galatasaray’ın oyuncusu Burak Yılmaz ile ilgili söylediğim iddia edilen sözler tümüyle yalandır.

Bahse konu maç sırasında dostlarımla değil, evimdeydim ve maçı izlemedim. Dolayısıyla bu haber gerçek değildir.

Kendi görüşlerinizi açıklama cesaretinden yoksun olduğunuz için bu düşüncelerinizi benim fikrim ve beyanımmış gibi yazmaktasınız. Haber içeriğinde yazılan sözleri söylemek istediğim takdirde de söyleme cesaretine sahip olduğum sizlerin ve kamuoyunun malumudur.

Masa başı gazeteciliğin ürünü olan bu tarz yalan haberlere itibar edilmemesini kamuoyuna duyururum.

Basında çıkan habere göre Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Sivasspor-Galatasaray maçının ardından , “Bu çocuk hep ofsaytta duruyor, daha ilk haftadan başladık. Yardımcı hakem serbest atıştaki ofsaytı bile çözemiyorsa bu sezon işimiz zor” dediği iddia edilmişti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo