USD
EURO
ALTIN

Forvet adayları

Forvet transferinde Leandro Damiao’yu listenin ilk sırasına alan Galatasaray yönetimi, Toulouse formasını giyen Martin Braithwaite’ı da yedekte tutuyor. Danimarkalı yıldız için Cenk Ergün, Fransa’da görüşmelerde bulunuyor. Büyük bütçeyi forvet transferi için ayıran Galatasaray’da gündem ısınıyor… Bugün Gazetesi’nde yer alan habere göre; Mustafa Denizli’nin gözdesi olan Leandro Damiao için pazarlıklarını sürdüren Sarı-Kırmızılı yönetim, sürpriz bir B […]

Forvet adayları

Forvet transferinde Leandro Damiao’yu listenin ilk sırasına alan Galatasaray yönetimi, Toulouse formasını giyen Martin Braithwaite’ı da yedekte tutuyor. Danimarkalı yıldız için Cenk Ergün, Fransa’da görüşmelerde bulunuyor.

Büyük bütçeyi forvet transferi için ayıran Galatasaray’da gündem ısınıyor…

Bugün Gazetesi’nde yer alan habere göre; Mustafa Denizli’nin gözdesi olan Leandro Damiao için pazarlıklarını sürdüren Sarı-Kırmızılı yönetim, sürpriz bir B Planı belirledi.

Yönetim, menajerlerin önerisiyle gündeme gelen Toulouse’lu Martin Braithwaite için teknik heyetten çok olumlu rapor gelince hemen harekete geçti. İdari menajer Cenk Ergün, Fransa’ya giderek Danimarkalı forvet için görüşmelere başladı.

Galatasaray’ın 24 yaşındaki Guyana asıllı Danimarkalı Braithwaite için 3 milyon euro teklif ettiği belirlendi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo