USD
EURO
ALTIN

Galatasaray mesajı!

Galatasaray’dan Inter’e transfer olan Felipe Melo çok tartışılacak bir mesaj yayınladı. Brezilyalı futbolcu daha sonra mesajı sildi. Galatasaray’dan ayrılarak Inter’in yolunu tutan Felipe Melo kendisine ait Twitter hesabından bir mesaj yayınladı. İtalya’da futbol yaşantısını sürdüren ancak her defasında Galatasaray ile ilgili paylaşımlarda bulunan Brezilyalı futbolcu, Galatasaray’a ait hesapları takip etmeyi bıraktığını açıkladı. Bu açıklamanın yayınlanmasından […]

Galatasaray mesajı!

Galatasaray’dan Inter’e transfer olan Felipe Melo çok tartışılacak bir mesaj yayınladı. Brezilyalı futbolcu daha sonra mesajı sildi.

Galatasaray’dan ayrılarak Inter’in yolunu tutan Felipe Melo kendisine ait Twitter hesabından bir mesaj yayınladı.

İtalya’da futbol yaşantısını sürdüren ancak her defasında Galatasaray ile ilgili paylaşımlarda bulunan Brezilyalı futbolcu, Galatasaray’a ait hesapları takip etmeyi bıraktığını açıkladı.

Bu açıklamanın yayınlanmasından kısa bir süre sonra Felipe Melo mesajı sildi.

İşte Melo’nun mesajı;

“Galatasaray taraftarına kısa bir mesaj iletmek istiyorum. Galatasaray taraftarını ve takımını kalbimde taşıyorum. Sosyal medyada Galatasaray hesaplarını takip etmeyi bıraktım çünkü onlar beni takip etmeyi bıraktı. Galatasaray için çok şey başardığımı biliyorum ve kulüpten ayrılsamda daha iyi bir şekilde davranmalarını beklerdim. Eminim ki yakın bir zamanda tekrardan sosyal medya arkadaşı olacağız.”

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo