USD
EURO
ALTIN

Galatasaray, Sercan’ı KAP’a bildirdi!

Galatasaray, Sercan Yıldırım’ı Bursaspor’a kiraladığını Kamuoyu Aydınlatma Paltformu’na KAP’a açıkladı. Geçen sezonu Balıkesirspor’da kiralık olarak geçiren Sercan Yıldırım, yeni sezon hazırlıklarında Sarı Kırmızılı kulübün kampında yer aldı ancak 25 yaşındaki forvet oyuncusunun yeni adresi Bursaspor oldu. Konuyla ilgili Galatasaray, KAP’a bildirimde bulundu. İşte KAP’a yapılan açıklama; Profesyonel futbolcularımızdan Sercan Yıldırım’ın 2015-2016 futbol sezonunun sonuna kadar […]

Galatasaray, Sercan’ı KAP’a bildirdi!

Galatasaray, Sercan Yıldırım’ı Bursaspor’a kiraladığını Kamuoyu Aydınlatma Paltformu’na KAP’a açıkladı.

Geçen sezonu Balıkesirspor’da kiralık olarak geçiren Sercan Yıldırım, yeni sezon hazırlıklarında Sarı Kırmızılı kulübün kampında yer aldı ancak 25 yaşındaki forvet oyuncusunun yeni adresi Bursaspor oldu. Konuyla ilgili Galatasaray, KAP’a bildirimde bulundu.

İşte KAP’a yapılan açıklama;

Profesyonel futbolcularımızdan Sercan Yıldırım’ın 2015-2016 futbol sezonunun sonuna kadar Bursaspor Kulübü Derneği’ne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Kiralama süresi boyunca oyuncunun tüm ücretleri Bursaspor Kulübü Derneği tarafından ödenecektir. Ayrıca Bursaspor Kulübü Derneği 2015-2016 sezonu sonunda, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar bildirimde bulunarak ve de 10 Haziran 2016’ya kadar 750.000 EUR bonservis ücreti ödemek kaydıyla futbolcuyu satın alma opsiyonuna sahiptir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo