USD
EURO
ALTIN

GANA – UGANDA

116 GANA – UGANDA MS 1 1,10 Dünya Kupası Afrika elemeleri üçüncü tur grup maçları bu mücadele ile başlayacak. Gana, ikini turda Komolar’ı eleyerek geldi ve Mısır, Uganda ve Kongo ile zorlu bir gruba düştü. Avram Grant yönetimindeki Gana, son 10 yılda futbolda devrim yapan ülkeler içinde. Fakat bu yıl Gana adına kötü geçti. Bunun altında […]

GANA – UGANDA

116 GANA – UGANDA MS 1 1,10

Dünya Kupası Afrika elemeleri üçüncü tur grup maçları bu mücadele ile başlayacak. Gana, ikini turda Komolar’ı eleyerek geldi ve Mısır, Uganda ve Kongo ile zorlu bir gruba düştü. Avram Grant yönetimindeki Gana, son 10 yılda futbolda devrim yapan ülkeler içinde. Fakat bu yıl Gana adına kötü geçti. Bunun altında yatan en büyük sebep Afrika Uluslar kupası finalinde Fildişi Sahiline penaltı atışları sonrası kaybetmek oldu.

Afrika’nın son yıllarda dikkatleri üzerine çeken ekiplerinden biri olan Uganda, ikinci turda Togo engelini rahat geçmişti. Bu grubun en zayıf halkası olan Uganda, zorlu fikstür içinde başarı arayacak.

Gana, rakibe oranla daha tecrübeli oyuncu grubu ve teknik adama sahip. Saha avantajı ile beraber Gana’nın grup maçlarına galibiyet ile başlayacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo