USD
EURO
ALTIN

Gönderildi

Gençlerbirliği, Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile yollarını ayırdı. Gençlerbirliği’nde beklenen oldu ve Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı. Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Medicana Sivasspor maçından 1-0 mağlubiyetle ayrılan Gençlerbirlirliği’nde kötü gidişatı bir türlü durduramayan Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı. Mehmet Özdilek maçın hemen ardından “Kafayı öne eğmemek lazım” demişti. Özdilek, “Görevinize devam edecek […]

Gönderildi

Gençlerbirliği, Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile yollarını ayırdı.

Gençlerbirliği’nde beklenen oldu ve Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı.

Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Medicana Sivasspor maçından 1-0 mağlubiyetle ayrılan Gençlerbirlirliği’nde kötü gidişatı bir türlü durduramayan Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı. Mehmet Özdilek maçın hemen ardından “Kafayı öne eğmemek lazım” demişti.

Özdilek, “Görevinize devam edecek misiniz?” sorusuna ise, “Benlik bir problem yok ama başımızda başkan ve yönetim kurulları vardır onların kararlarına saygı duymak lazım. Olursa da oturup konuşuruz. Kolay bir süreç değil. Bu süreci doğru ve sağlıklı atlatmak en büyük dileğim ama gelebilecek her türlü şeye hazırlıklıyız” şeklinde cevaplamıştı..

Mehmet Özdilekl’le yolların ayrılmasının ardından bu sezon Süper Lig’de 8 takım, teknik direktör değişikliğine giderken tam 24 farklı teknik adam Süper Lig’de görev aldı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo