USD
EURO
ALTIN

Hajrovic bin pişman!

Izet Hajrovic 12. haftası geride kalan sezonda, Eibar’da hiçbir maçta görev alamadı, şans bulamadığı gerekçesiyle ayrıldığı Galatasaray’ın çok gerisinde kaldı. Galatasaray’ın eski futbolcusu Izet Hajrovic, sarı-kırmızılı ekipten ayrıldığına çok pişman oldu. Sarı-kırmızılıların İsviçre’nin Grasshopper takımından 2014 Ocak ayında transfer ettiği Boşnak futbolcu, Cim Bom’da aradığı forma şanslarını bulamadığını söyleyerek takımdan kaçarcasına ayrılmıştı. FIFA’lık olduğu Galatasaray’dan, […]

Hajrovic bin pişman!

Izet Hajrovic 12. haftası geride kalan sezonda, Eibar’da hiçbir maçta görev alamadı, şans bulamadığı gerekçesiyle ayrıldığı Galatasaray’ın çok gerisinde kaldı.

Galatasaray’ın eski futbolcusu Izet Hajrovic, sarı-kırmızılı ekipten ayrıldığına çok pişman oldu. Sarı-kırmızılıların İsviçre’nin Grasshopper takımından 2014 Ocak ayında transfer ettiği Boşnak futbolcu, Cim Bom’da aradığı forma şanslarını bulamadığını söyleyerek takımdan kaçarcasına ayrılmıştı.

FIFA’lık olduğu Galatasaray’dan, Almanya’nın Werder Bremen takımına transfer olan Hajrovic, yeşil-beyazlılarda da umduğunu bulamadı. Werder tarafından İspanyol ekibi Eibar’a kiralık olarak gönderilen 24 yaşındaki oyuncu, La Liga’da ise daha büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

La Liga’da 12. hafta geride kalırkan Izet Hajrovic şu ana dek hiçbir maçta oynamadı. Teknik direktör Jose Luis Mendilibar tarafından, oyuna sonradan alınmak için bile tercih edilmeyen Hajrovic, sezon başlayalı aylar geçmesine karşın bir dakika bile süre alamadı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo