USD
EURO
ALTIN

Hız verdi

Kasımpaşa’nın ön liberosu Donk’la prensipte el sıkışan Galatasaray, aynı takımdan bir başka yıldızı daha gözüne kestirdi. Bu sezon 16 lig maçında 7 gol atan Eren Derdiyok’un transferi için para artı takas formülü gündeme getirildi. Galatasaray transfer çalışmalarına hız verildi. Kasımpaşa’nın ön liberosu Ryan Donk’la bir süre önce prensip anlaşmasına vardığı öğrenilen Galatasaray Yönetimi, aynı takımdan […]

Hız verdi

Kasımpaşa’nın ön liberosu Donk’la prensipte el sıkışan Galatasaray, aynı takımdan bir başka yıldızı daha gözüne kestirdi. Bu sezon 16 lig maçında 7 gol atan Eren Derdiyok’un transferi için para artı takas formülü gündeme getirildi.

Galatasaray transfer çalışmalarına hız verildi. Kasımpaşa’nın ön liberosu Ryan Donk’la bir süre önce prensip anlaşmasına vardığı öğrenilen Galatasaray Yönetimi, aynı takımdan bir başka yıldızı daha gözüne kestirdi.

Devre arasında kale dışında kadrodaki her bölgeyi güçlendirmeyi hedefleyen Sarı-Kırmızılılar, golcü olarak da Eren Derdiyok’u gündemine aldı. Kasımpaşa’da iyi bir sezon geçiren Eren, 16 lig maçında 7 gol atmayı başardı. 1.91 boyundaki oyuncunun bonservisini almak isteyen yönetim, para artı takas formülünü devreye sokmaya hazırlanıyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo