USD
EURO
ALTIN

İlginç benzetme

Barcelona forması giyen milli yıldız Arda Turan, Fransız So Foot dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda’nın Galatasaray ve Beşiktaş için yaptığı benzetme dikkat çekti. Yaz transfer döneminde 40 milyon Euro karşılığında Atletico Madrid’den Barcelona’ya transfer olan Arda Turan gün sayıyor. Milli futbolcu, Katalan ekibinin aldığı transfer yasağı nedeniyle formasından 6 ay uzak kalacağı sürenin büyük bir […]

İlginç benzetme

Barcelona forması giyen milli yıldız Arda Turan, Fransız So Foot dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda’nın Galatasaray ve Beşiktaş için yaptığı benzetme dikkat çekti.

Yaz transfer döneminde 40 milyon Euro karşılığında Atletico Madrid’den Barcelona’ya transfer olan Arda Turan gün sayıyor. Milli futbolcu, Katalan ekibinin aldığı transfer yasağı nedeniyle formasından 6 ay uzak kalacağı sürenin büyük bir bölümünü geride bırakırken, 18 Ocak itibariyla dünyanın en büyük futbol sahnelerinden Nou Camp’ın çimlerine ayak basabilecek.

A Milli Takım’la birlikte Fransa’da düzenlenecek Euro 2016’da da boy gösterek Arda Turan, Fransa’nın So Foot dergisine Türkiye’deki futbolla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın Türkiye’nin Barcelona’sı olduğunu belirten Arda Turan, ”Beşiktaş’ta yapı itibariyla Atletico Madrid’e benziyor. Galatasaray’ın Beşiktaş’tan daha çok parası var. Tıpkı Barcelona’nın, Atletico Madrid’den olduğu gibi” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo