USD
EURO
ALTIN

İşte senin maçın Q17!

Şenol Güneş, performansıyla eleştirilen Q17’yi derbiye bu sözlerle hazırlıyor; “Büyük ve yıldız diye tabir edilen oyuncular, bu maçlarda ortaya çıkar. Derbide senden de tam olarak böyle bir performans bekliyorum. Bu kapasiteye sahip olduğunu biliyorum. Bunun için buradasın.” Üzerine düştüğü her oyuncuyu parlatan; geçen sezon Ozan Tufan, Volkan Şen, Şener ve Harun gibi oyuncuları milli takıma […]

İşte senin maçın Q17!

Şenol Güneş, performansıyla eleştirilen Q17’yi derbiye bu sözlerle hazırlıyor; “Büyük ve yıldız diye tabir edilen oyuncular, bu maçlarda ortaya çıkar. Derbide senden de tam olarak böyle bir performans bekliyorum. Bu kapasiteye sahip olduğunu biliyorum. Bunun için buradasın.”

Üzerine düştüğü her oyuncuyu parlatan; geçen sezon Ozan Tufan, Volkan Şen, Şener ve Harun gibi oyuncuları milli takıma kazandıran Şenol Güneş’in son zamanlarda en çok üstüne titrediği isim Ricardo Quaresma.

Büyük umutlarla ikinci kez takıma kazandırılan Portekizli yıldızın bir türlü istenilen performansı ortaya koyamaması üzerine tecrübeli teknik adam, Fenerbahçe maçında bu oyuncuyu kulübeye çekmeyi planlıyordu, ancak fikrini değiştirdi.

Dünkü idmana ayak tarak kemiğine aldığı darbe nedeniyle katılmayan ve salonda çalışan Q17 ile çok yakından ilgilenen Güneş, oyuncusuyla yaptığı toplantıda ise ona olan güveninin altını bir kez daha çizdi.

‘En kritik maç’

“Büyük ve yıldız diye tabir edilen oyuncular, bu tür maçlardaki performanslarıyla ortaya çıkar ve skoru belirlerler” diyerek kendisinden beklentisini yineleyen başarılı hoca, “Hafta sonu oynayacağımız kritik maçta da senden böyle bir performans bekliyorum. Bu kapasite sende var ve bunun için buradasın” diyerek derbi öncesi yol haritasını gösterdi.

Mevkiyi Q17 seçecek!

Quaresma’yı her durumda Fenerbahçe maçında oynatmayı planlayan Şenol Güneş, Portekizli yıldızı hangi mevkiide kullanacağına ise henüz karar vermiş değil.

Sol kanatta ya da 10 numarada sahada olması beklenen Quaresma bunu bir anlamda kendisi belirleyecek. Güneş, kesin kararını oyuncusunun maç gününe kadar yapılacak taktik antrenmanlardaki performansına göre verecek. Başarılı futbolcunun da kendisini bu karşılaşmada göstermek için sabırsızlandığı belirtiliyor. Bugünden itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenilen Quaresma, Kartal’ın Olimpiyat’taki etkili silahlarından biri olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo