USD
EURO
ALTIN

LAS PALMAS – ESPANYOL

104  LAS PALMAS – ESPANYOL  MS 1 1,85 Las Palmas, zayıf Osasuna’ya karşı deplasmanda 2-0 geriden gelip 2-2’lik sonucu 90+’da attığı golle kurtardı. Hücumda bir şekilde üretebiliyorlar. Bir önceki haftada Real Madrid’e attıkları iki gol de bunun göstergesi. Fakat savunmada henüz bir düzen oturtamadılar. Jose Artiles (os) sakat. Hernan’ın (os) durumu ise belirsiz. Espanyol’da istikrarsız gidişat […]

LAS PALMAS – ESPANYOL

104  LAS PALMAS – ESPANYOL  MS 1 1,85

Las Palmas, zayıf Osasuna’ya karşı deplasmanda 2-0 geriden gelip 2-2’lik sonucu 90+’da attığı golle kurtardı. Hücumda bir şekilde üretebiliyorlar. Bir önceki haftada Real Madrid’e attıkları iki gol de bunun göstergesi. Fakat savunmada henüz bir düzen oturtamadılar. Jose Artiles (os) sakat. Hernan’ın (os) durumu ise belirsiz.

Espanyol’da istikrarsız gidişat devam ediyor. Milli maç arasında önceki son maçta Villarreal’le golsüz berabere kalmışlardı. Konuk ekibin savunması da iyi durumda değil. Sakat Oscar Duarte’nin (d) yokluğunda Diego Reyes’e orta alandan David Lopez eşlik edebilir. Ayrıca Felipe Caicedo’nun (f) sakatlığı da sürüyor.

Gollü bir maç bekliyorum. 2.5 üstü seçimi bu maçta tercih edilebilir. Ancak ben öncelikle daha yüksek oranıyla Las Palmas galibiyetini öneriyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo