USD
EURO
ALTIN

LİTVANYA (U21) – SLOVENYA (U21)

115 LİTVANYA (U21) – SLOVENYA (U21) MS 2 1,40 Ev sahibi ekip Litvanya’nın grupta her hangi bir şansı bulunmuyor. Bu anlamda Litvanya için bu mücadele prestijden öteye gitmeyecek. Son olarak yine bu sahada zayıf rakibi Andora’yı tek farklı geçen ev sahibi ekibin sürpriz yapma olasılığı çok düşük. Son yıllarda genç kuşak anlamında yükselen bir performansa sahip […]

LİTVANYA (U21) – SLOVENYA (U21)

115 LİTVANYA (U21) – SLOVENYA (U21) MS 2 1,40

Ev sahibi ekip Litvanya’nın grupta her hangi bir şansı bulunmuyor. Bu anlamda Litvanya için bu mücadele prestijden öteye gitmeyecek. Son olarak yine bu sahada zayıf rakibi Andora’yı tek farklı geçen ev sahibi ekibin sürpriz yapma olasılığı çok düşük.

Son yıllarda genç kuşak anlamında yükselen bir performansa sahip olan Slovenya, grup maçlarında son maça kadar başarılı performans ortaya koyarken İrlanda mağlubiyeti ile önemli sayılabilecek avantajını Sırbistan’a teslim etti.

Slovenya, umut veren genç oyuncu grubu ile şansını son maça kadar zorlayacak kapasiteye sahip. Bunu ilk 7 maçta gösterdiler. Son maçın aksine kazanma zorunluluğu olan Slovenya’nın sonuca gideceğini düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo