USD
EURO
ALTIN

Lucescu

Ve Mircea Lucescu, primler ile 4 milyon dolara ulaşan yıllık garanti 2.5 milyon dolarlık teklifi kabul etti. Luce, “Beşiktaş’a gelirim, zevkle çalışırım” dedi ama Shakhtar Donetsk Başkanı Rinat Akhmetov’un ikna edilmesi gerektiğini söyledi. Orman dün Moskova’da iki kez yemek yediği Akhmetov’dan Lucescu’yu resmen istedi ÖNCEKİ gün sabah ilk uçakla Rusya’ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, […]

Lucescu

Ve Mircea Lucescu, primler ile 4 milyon dolara ulaşan yıllık garanti 2.5 milyon dolarlık teklifi kabul etti.

Luce, “Beşiktaş’a gelirim, zevkle çalışırım” dedi ama Shakhtar Donetsk Başkanı Rinat Akhmetov’un ikna edilmesi gerektiğini söyledi. Orman dün Moskova’da iki kez yemek yediği Akhmetov’dan Lucescu’yu resmen istedi

ÖNCEKİ gün sabah ilk uçakla Rusya’ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı takımı 100. yılda şampiyon yapan tecrübeli teknik adamla görüştü. Luce’ye kulübün durumu, yapımı süren stat, UEFA ile imzalanan yapılandırma anlaşması ve futbol takımının bütçesi gibi konularda detaylı bilgiler veren, şartları anlatan Orman, yapabilecekleri son teklifi sundu.

Beşiktaş’ın 1 numarası, 69 yaşındaki hocaya başarı primleriyle birlikte toplam 4 milyon dolara ulaşan, yıllık garanti 2.5 milyon dolar önerdi.

LUCESCU, bu teklife “Ben Beşiktaş’a gelirim. Büyük bir zevk ve keyifle çalışırım. Ancak Shakhtar Donetsk’le devam eden bir sözleşmem var. Bu nedenle benim ‘Tamam’ demem yetmiyor. Sizin, kulübün başkanı Rinat Akhmetov’la görüşüp onu ikna etmeniz gerekiyor” dedi.

ORMAN da dün Moskova’da Akhmetov’la biraraya geldi, hem öğlen hem de akşam yemek yedi ve Lucescu’nun ayrılmasına izin vermesini istedi. Bu görüşmelerin önümüzdeki günlerde de tekrarlanacağı öğrenilirken Akhmetov’un ikna edilmesi halinde imzaların atılacağı ifade edildi.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo