USD
EURO
ALTIN

Mahsur kaldı!

17.30’da kalkması planlanan uçakta bulunan kulüp başkanı, teknik heyet ve futbolcular yaklaşık 1.5 saattir uçağın kalkmasını bekliyor. Az önce kaptandan yapılan anonsa göre saat 19.00’da uçağın motorları çalıştırılacak ancak kalkış saatiyle ilgili bir bilgi verilmedi. Edinilen bilgiye göre İstanbul Yenikapı’daki ‘Fetih Kutlaması’nda uçakların da bulunmasıyla hava sahasının yoğun olması ve Kazlıçeşme’de yapılan HDP Mitingi’nin rötarda […]

Mahsur kaldı!

17.30’da kalkması planlanan uçakta bulunan kulüp başkanı, teknik heyet ve futbolcular yaklaşık 1.5 saattir uçağın kalkmasını bekliyor. Az önce kaptandan yapılan anonsa göre saat 19.00’da uçağın motorları çalıştırılacak ancak kalkış saatiyle ilgili bir bilgi verilmedi.

Edinilen bilgiye göre İstanbul Yenikapı’daki ‘Fetih Kutlaması’nda uçakların da bulunmasıyla hava sahasının yoğun olması ve Kazlıçeşme’de yapılan HDP Mitingi’nin rötarda etkili olduğu ifade edildi.

Bekleyiş sona erdi

Rötar nedeniyle 1 saat 45 dakika Trabzon Havalimanı’nda uçağın kalkmasını bekleyen Galatasaray kafilesinin bekleyişi sona erdi.
Galatasaray takımını taşıyan uçak saat 19.15’te Trabzon Havalimanı’ndan İstanbul’a dönmek üzere kalkış yaptı.

SERHAN TÜRK – TRABZON / DHA

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo