USD
EURO
ALTIN

MALLORCA – HUESCA

304 MALLORCA – HUESCA KG Var 1,75 Ligde son haftalarda istikrarsız bir performans sergileyen Mallorca rakipleri karşısında güven vermiyor Özellikle 8 haftalık süreçte sadece 1 kez kazanmayı başaran ev sahibi ekip kadro olarak tecrübeli bir bir takımla mücadele etmesine karşın istediği sonuçları almıyor. Galibiyete hasret kalan ev sahibi ekip geçen hafta deplasmanda konuk olduğu Lugo deplasmanında […]

MALLORCA – HUESCA

304 MALLORCA – HUESCA KG Var 1,75

Ligde son haftalarda istikrarsız bir performans sergileyen Mallorca rakipleri karşısında güven vermiyor Özellikle 8 haftalık süreçte sadece 1 kez kazanmayı başaran ev sahibi ekip kadro olarak tecrübeli bir bir takımla mücadele etmesine karşın istediği sonuçları almıyor. Galibiyete hasret kalan ev sahibi ekip geçen hafta deplasmanda konuk olduğu Lugo deplasmanında 1-0 öne geçmesine rağmen savunmada açıklar verince mücadeleyi 3-1 kaybetmekten kurtulamadı. Takım olarak çöküntü içine giren Mallorca artık çıkışa geçmesi gerekiyor. Takımda bu karşılaşma öncesi kaleci Santamaria, ortasaha Rodriguez ve forvet Lekic sakatlıklarından dolayı kadroda yer almıyor.

Huesca ise son haftalarda başarılı bir oyun sergilemeye başladı. Özellikle ligde oynadıkları 2 maçını kazanmayı başaran konuk ekip çıkışa geçti. Oyun yapıları itibariyle taktik değişikliğine giden Huesca açık ve tempolu bir performans sergileyince skor üretmeye başladı. Kadrosunda önemli isimleriyle uyum sürecini aştıklarını belirtmek istiyorum. Takıma baktığımızda sakatlıkları olan kaleci Jimenez, savunmadan Moreno, Soriano, ortasahadan Aguilera ve forvet Vera kadroda yer almıyor. Bu zorlu maçta iki ekipte kazanmak adına bulacakları karşılıklı gollerle mücadeleyi 2.5 Gol Üstüne taşırlar.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo