USD
EURO
ALTIN

MALLORCA – MURCIA (h1)

454 MALLORCA – MURCIA (h1) H X 3,40 İspanya 2.liginde mücadele eden Mallorca, geçen sezonu çok kötü geçirmiş ve ligde kalabilmeyi son anda başarabilmişti. Bu sezona da çok iyi başladıkları söylenemez. Ancak son lig maçında Huesca’yı farklı yenerek hem moral kazandılar hem de puan olarak biraz nefes aldılar. Santamaria (k), Lopez (d), Rodriguez (os) ve Lekic’in […]

MALLORCA – MURCIA (h1)

454 MALLORCA – MURCIA (h1) H X 3,40

İspanya 2.liginde mücadele eden Mallorca, geçen sezonu çok kötü geçirmiş ve ligde kalabilmeyi son anda başarabilmişti. Bu sezona da çok iyi başladıkları söylenemez. Ancak son lig maçında Huesca’yı farklı yenerek hem moral kazandılar hem de puan olarak biraz nefes aldılar. Santamaria (k), Lopez (d), Rodriguez (os) ve Lekic’in (f) sakatlıkları var.

Aynı ligde mücadele eden Murcia sezona iyi başlamasına rağmen devamını getiremedi. Son üç lig maçını kazanamadılar. Hücumdaki istikrarsızlıkları nedeniyle aldıkları sonuçlarda inişli çıkışlı olacak gibi görünüyor.

Daha önceki tek karşılaşmaları berabere biten iki ekibin kupa maçı da çekişmeye sahne olur. Tek maç üzerinden oynanacak olan bu kupa mücadelesinde eşitlik bozulmaz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo