USD
EURO
ALTIN

Melo’da sonuç çıkmadı!

Galatasaray ve İnter yöneticileri, henüz Felipe Melo’nun transferi için anlaşma sağlayamadı. Takas artı bonservis ücreti konusunda ortak yol bulunamayınca, İnter’li iki yönetici Ausilio ve Fassone’nin İtalya’ya döndüğü ifade edildi. Brezilyalı oyuncu Felipe Melo’nun transferi için Galatasaray ile görüşmelerini sürdüren İtalyan ekibi İnter’in maddi konularda anlaşmazlık yaşadığı iddia edildi. Corriere dello Sport’un haberine göre, önceki gün […]

Melo’da sonuç çıkmadı!

Galatasaray ve İnter yöneticileri, henüz Felipe Melo’nun transferi için anlaşma sağlayamadı. Takas artı bonservis ücreti konusunda ortak yol bulunamayınca, İnter’li iki yönetici Ausilio ve Fassone’nin İtalya’ya döndüğü ifade edildi.

Brezilyalı oyuncu Felipe Melo’nun transferi için Galatasaray ile görüşmelerini sürdüren İtalyan ekibi İnter’in maddi konularda anlaşmazlık yaşadığı iddia edildi.

Corriere dello Sport’un haberine göre, önceki gün oynanan hazırlık maçı öncesi Galatasaray ve İnter’in yöneticileri İstanbul’da bir araya geldi. Haberde, İnter’in Nagamoto’ya 5-6 milyon Euro civarında değer biçtiği ve bu oyuncuya karşılık Galatasaray’dan Melo’nun bonservisi artı 2-3 milyon Euro talep ettiği belirtildi. İki ekibin bu şartlarda anlaşma sağlayamadığının ifade edildiği haberde ayrıca, Galatasaray’ın Medel’i istediği de yazıldı.

Son kez görüştüler

İnter yöneticileri Piero Ausilio ve Marco Fassone’nin dün son kez Galatasaray ile görüştükleri ve akşam saatlerinde İtalya’ya döndükleri ifade edildi. Gazete ayrıca, takası söz konusu olan Japon oyuncu Nagatomo’nun ilk anda yaşadığı şaşkınlıktan sonra Sneijder’in devreye girmesiyle Galatasaray’a olumlu baktığını belirtti. Ancak Sarı-Kırmızılı teknik heyetin, olası bir takasta Medel’i istediği biliniyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo